Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг

Для сайдинга вибираємо Росію чи імпорт?

Для сайдинга вибираємо Росію чи імпорт?Ринок вінілового сайдинга в Росії виник в середині 90-х років. Тоді були присутні лише імпортні бренди, а матеріал був досить дорогим і мало затребуваним.

В останні кілька років Росія переходить на вітчизняні матеріали, пропонуючи меншу ціну.

Обладнання для виробництва сайдинга в усьому світі закуповується в Німеччині або Австрії, сировина та компоненти також беруться в одних і тих самих постачальників, технологічні процеси однакові. Різниця в ціні, пропонованою Росією та іншими країнами, обумовлена вартістю доставки й тарифи на митниці. Не додають позитиву і скачки курсів валют, що використовуються при розрахунках з постачальниками. А це все значно впливає на кінцеву ціну товару. Поступово російські марки завойовують внутрішній ринок.

Вигоди і недоліки імпортного сайдинга.

Імпортні виробники готові постачати величезну різноманітність колірних варіантів панелей. Компанії, які закуповують панелі з-за кордону, не обтяжують себе повноцінним асортиментом: вони вважають за краще працювати з клієнтами «під замовлення». Саме з цієї причини Ви можете не знайти на фірмі того відтінку, який уподобали в каталозі і доведеться просто заплатити і чекати нової поставки товару. Ще один ризик полягає в тому, що сайдинг популярної американської марки буде виготовлено в Китаї, а продавець, природно, не зацікавлений у розголошенні цієї таємниці. Також потрібно врахувати кліматичну зону встановлення панелей: приміром, в Америці досить м'який клімат, а якщо Ви хочете взяти їх панелі і поставити в будинках на півночі Росії,  дуже скоро переконаєтеся в дарма витрачених грошах.

Ось такі існують марки від виробників:

1) США: Alcoa, Elixir, Owens Corning, CertainTeed, Napco, Heartland, Georgia Pacific, Norandex
2) Канада: Vitec, ABTco, Mitten, Vycker, Gentek, Kaycan.
3) Словаччина: Slovinil siding
4) Польща: Western Vinil, ROYAL, Vox
5) Росія: Канада +, Альта Профіль, Snowbird, FineBe, Орто.

Чому російський сайдинг вигідніший?

Вітчизняні покупці розуміють, що особливих переваг у імпортного сайдинга немає. Ринок завойовують такі торгові марки: «Альта Профіль», FineBe і Ducke (Росія-Німеччина). У нашій країні теж можуть виготовити безліч колірних відтінків. При рівних початкових умовах у різних країнах (сировина, обладнання, технологія), головним стає точність проведення технологічного процесу виготовлення сайдингових вінілових панелей. Якщо компанія повністю впевнена в якості виробленої продукції, то вона обов'язково встановить гарантійний термін на експлуатацію.

Постійна співпраця з іноземними колегами і грамотний випуск продукції дозволяє Росії випускати сайдинг з урахуванням всіх кліматичних особливостей.

Вибираючи компанію-виробника, порівняйте витрати на придбання панелей. Можливо, Ви побачите, що якість пропонованої продукції практично однаково, а ціни - сильно відрізняються. Якщо Ви зробите свій вибір на користь російського виробника, то зверніть увагу на те, що є компанії, які пропонують панелі і комплектуючі, не розраховані на обшивку архітектурно складних вузлів і з невеликим вибором кольорів.

Найбільш практичним по позиціях «ціна-якість-асортимент» є сайдинг Дьоке, який виготовляють у Росії за ліцензією німецької компанії. Тут вже спостерігається більш розширена номенклатура кольорів, є нестандартні профілі для складних конфігурацій і вузлів, присутня гарантія якості. Воістину німецька ощадливість: ретельна упаковка в жорсткий картон зберігає панелі без пошкоджень при транспортуванні, складуванні, переміщенні багажу на ділянку будівництва.

Якісна панель виглядає презентабельно - її хочеться потримати в руках, помацати, насолодитися інтенсивністю кольорів і захотіти мати у себе. Сайдинг повинен виглядати ексклюзивно. В даний час і російський сайдинг досяг такого ж рівня. Тоді навіщо переплачувати за однакову якість?


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com