Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг

Сайдинг з вінілу - лідер в обробці фасадів

Сайдинг з вінілу - лідер в обробці фасадівСайдинг з ПВХ набуває небачену затребуваність у власників будинків, котеджів і дач. Він - досить недорогий, створює красу поверхні, довговічний, легкий при монтажі, стійкий до вологи, грибків і мікроорганізмів, володіє вогнестійкістю.

На відміну від свого металевого колеги, вініловий сайдинг тримає удар і вирівнює вм'ятину в поверхні.

За допомогою даного виду панелей можна облагородити не тільки саму будівлю, де Ви проживаєте, але й, приміром, будку улюбленого собаки. Величезний вибір текстур і колірних відтінків дозволяє не продублювати унікальний вигляд будинку свого сусіда. А догляд за такими покриттями елементарний - досить підключити садовий шланг і чиста вода змиє всі грязьові неприємності.

Яскравість кольорів сайдинга збережеться на десятки років (до 50 років) і вже відпаде необхідність у регулярному підфарбовуванні або перефарбуванні Вашого будинку. Дощ і вітер, сонце і грибок не зможуть зашкодити поверхні вінілових панелей.

Корозія ... Страшенно неприємна річ, Як з нею боротися? А дуже просто. Зверніть увагу на панелі з вінілу - і Ви забудете про цю проблему.

Якщо між сайдингом та стіною помістити утеплювач, то тепло будинок буде збережене, а стіни стануть «дихати».


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com