Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг

Який же сайдинг підійде?

Який же сайдинг підійде?Рекомендації у виборі сайдинга з вінілу

Кожен виробник намагається виділити свою продукцію з ряду існуючої. Проте не завжди можна помітити ті плюси, які можуть бути закладені в технологічному процесі. Але бажано все-таки потримати фрагмент панелі в своїх руках, спробувати зігнути вліво-вправо, оглянути на наявність зовнішніх дефектів.

Вініловий компаунд (сама маса вінілу з пластифікаторами, стабілізаторами, барвниками, присадками) перетворюється в сайдинг: готують дві маси різного складу для верхнього і нижнього шарів, які пропускають через екструдер.

Зовнішня поверхня протистоїть вигорянню сайдингової панелі, зміні її структури, а внутрішня поверхня додає твердість, температурну жорсткість і механічну міцність.

Зверніть увагу на забарвлення зовні і всередині панелі. Обидві поверхні повинні мати один і той же або практично однаковий колір. Через те, що барвники із захистом достатньо дорогі, виробники додають в обидва компаунда трохи різну кількість фарби. Якщо колірні показники на внутрішній і зовнішній частинах панелі сильно відрізняються, це говорить про те, що була проведена лише поверхнева прокраска, а внутрішній шар виготовлений з вторсировини поганої якості. Такий сайдинг буде володіти значно гіршими властивостями.

По боковому зрізу панелі можна оцінити рівномірність її товщини і наявність «раковин». У панелі не може бути перехідних, менш сильних місць, так як вона повинна рівномірно приймати силові навантаження.

Кріпильні отвори для саморізів або цвяхів повинні бути акуратними і однаковими за розміром, з гладкими краями.

Лицьова панель по виду поверхні нагадує тиснене дерево (у різних виробників - свої варіанти тиснення). Головне, щоб не було тріщин, спучування та розшарування - це вже серйозний брак від самого початку.

Антиураганний замок верхньої частини панелі для стін дозволяє мати додатковий захист кріплення при сильних вітрових навантаженнях.

Надмірно товста панель - це не виграш, а програш для покупця: вона дорожче коштує; за рахунок зниження своєї пластичності і гнучкості взимку призведе до усадки, а влітку не зможе повноцінно подовжуватися, що призведе до розтріскування та зменшення ударного опору. Нормальна товщина панелі-1,0-1,2 мм.

Якісна упаковка дозволить надовго зберегти товарний вигляд при транспортуванні, складуванні й переміщенні панелей на об'єкт. Хороший виробник не буде на ній економити, а помістить панелі в ящики й коробки із щільного картону. Якщо панелі упаковані в плівку, то не один раз вони зможуть пошкодитися до того, як будуть встановлені за призначенням.

Не соромтеся поспілкуватися з продавцем. Якщо щось бентежить - задавайте питання по суті і вимагайте повноцінних і чітких відповідей.

Якісний вініловий сайдинг не може мати низьку ціну, а якщо це так, значить сайдинг попався низької якості. Всі добавки композиції - імпортного виробництва і купуються не за внутрішні гроші країни, а за валюту. Щоб через кілька років не зіткнутися з проблемами, краще не заощаджувати на покупці сайдингових панелей.

Сайдинг темних кольорів за вартістю дорожчий, ніж світлий через більшу вартість вхідних компонентів. Ціна темного та світлого сайдинга відрізняється приблизно в 1,5 рази. Якщо вартість темного та світлого сайдинга однакова, це означає, що темні панелі виготовлені з меншим вмістом захисних барвників і колір виробу незабаром може змінитися.

Прекрасно, якщо монтажник, зробивши замірювання будинку, зможе заздалегідь прорахувати витрати матеріалу. За наданими Вами кресленнями і продавець теж зуміє провести розрахунки.

Визначтеся з пріоритетом покупки: якщо для Вас головною перевагою є невисока ціна, будьте готові закрити очі на деякі властивості сайдинга, а якщо Ви віддаєте перевагу відмінній якості, то тоді не скупіться при покупці сайдингових панелей.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com