Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг

Панелі для стель (софіти)

Панелі для стель (софіти)Софіти (переклад з італійської - «стеля») - панелі для обшивки горизонтальних елементів, спрямованих вниз: карнизи, стелі у відкритих будівлях, звиси. Вони покликані забезпечити вентиляцію під покрівлею (з метою боротьби з вологістю і збільшення тривалості збереження покрівлі). Софіти мають перфорацію, завдяки якій повітря вільно переміщується під ними. Фасаду вони дарують приємний естетичний вигляд.

Пластиковий софіт - це панель, зафіксована на направляючих до стелі. Панелі володіють легкістю в монтажі, так як з'єднуються спеціальними замками. Вони досить щільно розташовуються одна поруч з одною, роблячи непомітними елементи кріплення.
За своїми контурами окремі софіти нагадують вагонку, хоча і зроблені з полімеру, аналогічного сайдингу.

Софіти бувають трьох видів: перфоровані повністю, з перфорацією по центру або зовсім без перфорації.

Перші два види використовують для підшивки звисів, козирків, карнизів, фронтонів, для стель відкритих веранд, ганку, альтанок. Завдяки циркуляції повітря буде досягатися необхідна чистота і сухість поверхні.

Неперфоровані софіти зручні для обшиття стель всередині приміщень. Під ними ховають різні комунікації, такі як повітроводи, проводка та ін.

Каталог кольорів софітів

Основні кольори - білий і темно-коричневий. Можливий також випуск кольорових варіантів софітів: бежевий, пісочний, сірий, синій виноград, персик, жовтий, зелений, золотий дуб та інші.

Пряма вигода від застосування софітів.

• маленька вага - дуже зручно для оновлення давно побудованих будівель і споруд, у яких фасад не зможе впоратися із зайвим ваговим навантаженням;

• вдала універсальність - обробка стель, простору під покрівлею, сумісність з багатьма оздоблювальними матеріалами;

• стійкість до ураження грибками і цвіллю;

• пожежостійкість - можуть використовуватися на об'єктах з підвищеними вимогами по вогнезахисту;

• легкий монтаж і простота в догляді;

• збереження первісного кольору, ударна стійкість, захищеність від несприятливих атмосферних впливів.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com