Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг

Утеплення стін конструкції під самим сайдингом

Утеплення стін конструкції під самим сайдингом1. Чи потрібне утеплення стін під сайдингом?

Теплотехніка - розділ будівництва, який враховує умови клімату на даній території, коефіцієнт теплопровідності основних матеріалів і багато іншого, що дозволить мешканцям почувати себе комфортно при будь-яких примхах погоди.

Якщо є будівля для літнього проживання, то тут відсутні всі теплотехнічні розрахунки: якщо температура приміщення Вас влаштовує, тоді будівлю можна не утеплювати.

А якщо Ви проживаєте в певному місці цілий рік, то тут вже обов'язково проведення всіх необхідних розрахунків, інакше в зимовий період, щоб зігрітися, Вам доведеться танцювати чечітку

2. Поетапне утеплення будинку. Інструкція.

Використовуйте інструкцію для утеплення фасадів, виконаних з бруса, колод, цегли і шлакоблоків.

А) Створення вертикальної обрешітки з циклічністю в 30 см. Матеріал для неї - бруски хвойних порід, оброблені антисептиком, діаметр яких визначається товщиною шару самого утеплювача. Кріпляться бруски до фасаду дюбелями. Перевіряйте плоскість обрешітки спеціальним рівнеміром, інакше, у разі її нерівності на виході вийде поганий сайдинг.

Б) У обрешітку вкладається утеплювач у напрямку до поверхні фасаду. Види рекомендованого утеплювача: пінопласт, скловолокно (ISOVER КL-34, ISOVER KL-37), базальтові (Технолайт Екстра, ROCKWOOL Лайт-Баттс). Ці матеріали повинні бути екологічно безпечними і вміти протидіяти швидкому теплообміну між зовнішнім та внутрішнім середовищем повітря. Небажано поміщати між стіною і утеплювачем гідро-і пароізоляційні матеріали.

В) Утеплювач накривається захисною перфорованою мембраною (Tyvek Soft, Tyvek Solid, Tyvek Housewrap). Волога, що утворюється в результаті різниці температур в будинку і зовні, виводиться з утеплювача, але в будинок не надходить. Мембрана кріпиться степплером до обрешітки.

Г) Для створення вентиляційного виходу висотою не менше 20см, на мембрану встановлюється обрешітки з кроком 30см.
Д) Утеплення закінчене, можна монтувати сайдинг.

3. Вибір утеплювача

Пам'ятайте, Вам підійде той утеплювач, у якого мала теплопровідність, що зберігається роками, екологічна безпека та стійкість до цвілі.

Утеплювачі з скловолокна
Не піддається корозії, швидко сохне, без запаху, захищає від проникнення вологи і появи грибків, відмінно поглинає звук, не старіє, не змінює з часом свої вихідні розміри, має пожежостійкість. На сьогодні можна перерахувати такі марки скловолокна: Isover, Ursa, Knauf Insulation.

Базальтові утеплювачі
Виробляються з мінеральних волокон базальту, що дають відмінне звукопоглинання, хімічну стійкість, біологічний захист і безпеку в плані екології. Їх використовують як утеплювачі для підлог, фасадів, перегородок, покрівлі, мансард і зовнішніх стін. Використовувані марки: Техноніколь, ROCKWOOL, Роклайт.

Екструдований ППС (пінополістирол)
Це - щільні плити з закритими комірками, що утворюються при додаванні в розплавлений полістирол спінюючої речовини (метод екструзії). Вспінювачем може служити вуглекислий газ або суміш фреонів декількох газів. Пінополістирол URSA XPS був створений в 50-х роках минулого століття і показав себе безпечним як для людини, так і для середовища в цілому. Висока теплоізоляція, міцність на стиск і захист від вологи роблять цей утеплювач дуже потрібним. Відомі марки: URSA, Техноплекс, Stryrofoam.

Спінений поліетилен
Виготовляється з поліетилену високого тиску з додаванням антипіренів, добавок для гасіння вогню, барвників. Уся сировина спінюється за допомогою газоутворювачів. Готовий матеріал відрізняється якісними тепло-і звукоізоляцією, знижує теплові втрати будинку, бореться з накопиченням вологи.
Марки світового рівня: Steinophon, ISOCOM, Пенополімер.

Пінопласт полістирольний
Славиться пористою структурою з відокремленими осередками. Маленька щільність, відмінна ізоляція звуку і тепла, підвищена міцність, стійкість до температурних коливань і гниття, стійкість до дії вогню, екологічність, незначна вартість - ці показники дозволяють розширити область застосування даного матеріалу. Крім того, його з легкістю можна складувати, різати, сортувати. Застосовувані марки: Knauf Therm, Ізоспан.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com