Русская версия Українська версія

Главная / Сайдинг / Сайдинг

Чому обирають вініловий сайдинг?

Чому обирають вініловий сайдинг?На будівельному ринку України сайдинг представлений в широкому асортименті, оскільки є одним з найбільш затребуваних оздоблювальних матеріалів. Найбільшою популярністю користується вініловий і металевий сайдинг. Чим принципово відрізняються ці види сайдинга і чому перевагу віддають вініловому?

Якщо порівнювати металевий і вініловий сайдинг явна перевага виявиться на боці вінілового.

Головними його перевагами є:

Прийнятна вартість
Не дивлячись на те, що вініловий сайдинг є найбільш затребуваним, його вартість, як і раніше залишається доступною для кожного покупця. Безумовно, вартість імпортного сайдинга відрізняється від вартості сайдинга вітчизняного виробництва. Слід зазначити, що наші виробники вже мають не малий досвід у виготовленні сайдинга, тому більшість українського сайдинга не поступаються за якістю імпортному. Для виготовлення металевого сайдинга використовуються більш дорогі матеріали, що, звичайно ж, позначається на його вартості.

Надійність
У процесі експлуатації будівлі і споруди піддаються різним механічним пошкодженням. У разі використання металевого сайдинга ймовірність деформації металевого сайдинга набагато більша, ніж вінілового, оскільки останній є досить еластичним матеріалом.

Естетичність
Обшивка будинку з металевого сайдинга завжди виглядає акуратно. Колір сайдинга можна вибрати по каталогу. Але, металевий сайдинг, на відміну від вінілового не має різних фактур. Вибір вінілового сайдинга обмежується тільки смаковими уподобаннями та фінансовими можливостями покупців. Багата колірна гама і різноманіття фактур здатні задовольнити навіть найвишуканіші смаки. Великою популярністю користуються комбіновані «смачні» колірні рішення: «фісташки-пломбір», «ківі-банан», «халва-лохина» та ін.

Морозостійкість
Тут, думаємо, все зрозуміло. Металевий сайдинг має високу теплопровідність, тому холод легко проникає всередину приміщення. Вініловий сайдинг має набагато меншу теплопровідність, що дозволяє добре зберігати тепло і виконувати оздоблювальні роботи навіть при низьких температурах.

Екологічність
Вініловий сайдинг належить до небагатьох екологічних облицювальних матеріалів. Для його виготовлення використовуються зовсім безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища матеріали. Деякі вважають, що барвник - полівінілхлорид є небезпечним, але це помилкова думка. Сайдинг з ПВХ повністю відповідає всім санітарним нормам, що підтверджується відповідними сертифікатами.

Безпека
На відміну від металевого сайдинга, вініловий є безпечним оздоблювальним матеріалом - не проводить електрику.

Невелика вага
Металевий сайдинг за вагою значно відрізняється від вінілового. Застосування металевого сайдинга передбачає надійний каркас. Вініловий сайдинг не робить великого тиску на каркас і на фундаментну основу, тому оздоблювальні роботи сайдингом можуть проводитися на будь-якому будівельному етапі, тобто для обробки фасадів зведених будинків і споруд та для реконструкції старих будівель. Легкість матеріалу дозволяє легко і швидко виконати монтаж без додаткового дорогого устаткування і без сторонньої допомоги.

Широка область застосування
Сьогодні вініловий сайдинг широко використовується як для виконання зовнішньої, так і внутрішньої обробки. Будинок, облицьований горизонтальними софітами приємних кольорів, завжди буде виділятися серед інших привабливим зовнішнім виглядом і гармонійністю.

Безпроблемний догляд
Вініловий фасад невередливий у догляді. Забруднення легко віддаляються миттям із садового шлангу. Для чищення не потрібно спеціальних миючих засобів, достатньо звичайного прального порошку. Металевий сайдинг менш стійкий до несприятливих дій навколишнього середовища, тому для уникнення корозії, вимагає додаткового догляду.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com