Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «Термобуд»

Все про сендвіч панелі «Термобуд»

Сендвіч панелі є одним з найбільш затребуваних сучасних будівельних матеріалів, не тільки в нашій країні, але і за кордоном.
Компанія «Термобуд» є виробником високоякісних панелей типу сендвіч, які вирізняються високими технічними характеристиками і прийнятною вартістю. Використання панелей дозволяє реалізувати практично будь-яку архітектурну задумку при мінімальних часових, фізичних і матеріальних витратах.

Панельне будівництво в порівнянні з будівництвом з інших сучасних та традиційних будматеріалів, мають безліч переваг, головними з яких є:

• Естетичний зовнішній вигляд панельних будинків і будов
• Сендвіч панелі можна застосовувати практично для будь-яких огороджувальних конструкцій
• Сендвіч панелі володіють високими шумоізоляційними і теплоізоляційними властивостями
• Поверхня «сендвічів» має надійне, стійке антикорозійне покриття
• Панелі відрізняються невеликою вагою, що дозволяє виконувати монтажні роботи без спеціального дорогого обладнання
• Підвищена стійкість панелей до впливів високих температур, що дозволяє використовувати цей будівельний матеріал для будівництва будинків і споруд різної поверховості та різного призначення
• Будівництво з сендвіч панелей здійснюється в короткі терміни
• Застосування сендвіч панелей не вимагає міцного фундаменту, оскільки панельні конструкції мають невелику вагу
• Сендвіч панелі можна використовувати багато разів, причому, при правильному демонтажі вони не втрачають функціональних властивостей та ін.

Сендвіч панелі «Термобуд»
широко застосовуються для зведення будівель та споруд різного призначення: виробничих, торгових, складських, спортивних комплексів і атозаправочних станцій, басейнів, логістичних терміналів, котелень, офісних, житлових та багатьох інших.

Що являють собою сучасні сендвіч панелі «Termobud»?

Сендвіч панелі даної торгової марки мають тришарову будову - два облицювальних листа і шар теплоізоляційного матеріалу, розташованого між ними (мінеральна вата, пінополістирол).

Облицювальні листи компанія «Термобуд-Дніпро» виготовляє з гарячеоцинкованої, профільованої пофарбованої сталі, переважно імпортного виробництва.

«Сендвічі» мають полімерне покриття володіюче високою стійкістю до температурних впливів і несприятливих впливів навколишнього середовища. Полімерне покриття може бути різного кольору. При виборі кольору покриття необхідно завжди враховувати коефіцієнти поглинання і відбивання від кольору панельного покриття. Темні кольори обумовлюють великі величини нагрівання зовнішнього облицювання, що є причиною деформацій.

Структура листової сталі з полімерним покриттям Структура листової сталі з полімерним покриттям
   1) Полімерне покриття (поліестер, пурал и т.д.)
   2) Грунт
   3) Шар пасивації
   4) Цинк (алюмоцинк)
   5) Сталевий лист 0,5 - 0,7 мм
   6) Захисний лак


Структура листової сталі з полімерним покриттям У панельному виробництві використовуються полімерні покриття різних видів:

Поліестр

Дане покриття найчастіше використовується для покриття оцинкованих сталевих листів. Матеріал має невисоку вартість і може використовуватися в регіонах з різним кліматом. При товщині покриття 25-30 мкм витримує температурні впливи до +120 ° С. Поліестрове покриття може бути глянцевим або матовим.

Пурал

Дане покриття виготовляється на основі поліуретану. Така поверхня шовковистоматова. Покриття широко використовується для внутрішніх і зовнішніх панельних поверхонь. Пурал відрізняється підвищеною стійкістю до температурних перепадів, і стійкістю до хімічних впливів.

Полівінілдифторид

Полівінілдифторид у своєму складі містить 80% полівінілдифториду і 20% акрилу. Має високу стійкість до механічних впливів, впливів ультрафіолетового випромінювання і агресивних середовищ. Всі ці властивості зберігаються при температурі від -60 ° С до +120 ° С.

Пластизол

Пластизол - тип покриття, що відрізняється прекрасними декоративними властивостями. При товщині покриття 170-200 мкм стійкий до несприятливих атмосферних явищ і механічних пошкоджень. Широко застосовується в умовах забрудненого навколишнього середовища.

Для виконання внутрішньої обробки приміщень, в яких необхідне дотримання жорстких вимог до концентрації мікроорганізмів і аерозольних частинок, виробляються спеціальні антистатичні покриття. До таких приміщень належать: приміщення харчової промисловості, медичної, атомної, космічної та електронної промисловості.
 

Техничні характеристики полімерних покриттів


Поліестер Пурал Pural Полівініл- дифторид Пластизол
Товщина покриття, мкм 25 50 25 175/200
Поверхня Гладка Гладка Гладка Тиснення
Максимальна температура експлуатації, °С +120 +120 +120 +60
Мінімальна температура обробки, №С -10 -15 -10 +10
Збереження зовнішнього вигляду
** **** ***** ***
Мін . радіус вигинання 3 х t 1 х t 1 х t 0 х t
Корозійна стійкість
- Соляний тест, годин
- Водяний тест, не менше, годин

500
1000

1000
1000

1000
1000

1000
1000
Стійкість до ультрафіолетового
випромінювання
**** **** ***** ***
Стійкість до механічних
пошкоджень
*** **** **** *****

Панельні наповнювачі

Сендвіч панелі «Termobud» виробляються з двома видами наповнювача - мінераловатним і пінополістиролом.

Мінераловатний наповнювач представляє собою утеплювач, що володіє високими протипожежними властивостями, гарною звукоізоляцією і низькою теплопровідністю. Виготовляється на основі базальтового сплаву. Мінеральна, або як її ще називають, кам'яна вата - матеріал, що відрізняється дуже низькою гігроскопічністю. Відноситься до негорючих речовин, тому широко використовується в якості вогнезахисту та протипожежної ізоляції.

Пінополістирол, він же пінопласт

Пінопласт є екологічним матеріалом, що володіє високими теплоізоляційними і звукоізоляційними властивостями. Матеріал абсолютно не гігроскопічний. Високі теплоізоляційні властивості забезпечує порожниста структура матеріалу, що дозволяє зберігати ці властивості навіть в умовах підвищеної вологості і при низьких температурах. Пінополістирол - дуже міцний теплоізоляційний матеріал, що зберігає стабільність структури та геометричні розміри при температурі від -180 до +80 ° С. Панельні конструкції з пінопластовим наповнювачем не деформуються протягом усього терміну експлуатації - від 25 до 50 років.

Утеплювач щільно прилягає до обшивальних металевих поверхонь і надійно кріпиться до них за допомогою спеціального двокомпонентного клею голландської фірми "Huntsman".

Сендвіч панелі ТМ «Термобуд» мають різні замкові з'єднання:

• Енергозберігаючі замки
• Класичні замки
• Архітектурні замки
• Покрівельні замки

Класичним варіантом замку є замок "Intaloc", що має: хороший естетичний вигляд і поліпшену вогнетривку конструкцію. Даний замок є двостороннім. Використання таких замків значно полегшує монтаж панелей.

Енергозберігаючим є замок «Intaloc-Thermo», що відрізняється підвищеною стійкістю до проникнення вологи та повітря. Є двостороннім, для панелей шириною 1200 мм.

Архітектурним є прихований замок "Sekret-Fix", значно поліпшує естетичний вигляд всієї панельної конструкції і покращує теплоізоляцію. Для панелей шириною 1150 мм.

Для покрівельних сендвіч панелей «Termobud» застосовуються спеціальні покрівельні замки "DPR - Roof", що забезпечують надійну гідро-і теплоізоляцію покрівлі, що поліпшує її естетичний вигляд. Є двостороннім замком, для панелей шириною 1000 мм.

Не дивлячись на те, що панелі є дуже міцним і довговічним матеріалом, вони вимагають акуратного відношення при транспортуванні. Крім того, необхідно дотримуватися деяких правил при зберіганні.

Рекомендації з транспортування і зберігання сендвіч панелей:

• Для транспортування сендвіч панелі повинні бути підготовлені - сформовані в пачки по 8 - 15 штук, упаковані в поліетилен і обв'язані поліпропіленовою стрічкою. Кількість панелей в пачці залежить від його товщини.
• Транспортувати сендвіч панелі можна будь-яким автомобільним транспортом. Єдина умова - дотримання правил вантажоперевезення.
• При транспортуванні в жодному разі не можна встановлювати у висоту більше трьох пачок.
• Пачки сендвіч панелей завжди слід опускати в горизонтальному положенні.
• При виконанні вантажно / розвантажувальних робіт автонавантажувачем необхідно використовувати піддони з дерева, а у випадках використання крану - спеціальну траверсу.
• Упаковані сендвіч панелі необхідно зберігати подалі від впливу прямих сонячних променів.
• Упаковані в пачки «сендвічі» не рекомендується зберігати більше 3 місяців.

Кілька основних правил по виконанню монтажних робіт:

• Упаковані в пачки сендвіч панелі на будмайданчику необхідно розмістити таким чином, щоб був відкритий доступ до панелей, які будуть монтуватися в першу чергу.
• У разі необхідності розрізати панелі, слід скористатися електролобзиком.
• Приступаючи до монтажних робіт необхідно перевірити рівність каркасної конструкції і прямолінійність цоколя.
• Безпосередньо перед монтажем очистити панельні поверхні і замки від пилу або забруднень, а також видалити захисну плівку з внутрішньої панельної поверхні.
• Монтаж починають з стінових сендвіч панелей, по закінченню якого приступають до монтажу покрівельних панелей.
• При встановленні необхідно приділяти особливу увагу стикам - вони герметизуються і утеплюються мінеральною ватою.
• Кріплення сендвіч панелей до каркасу здійснюється за допомогою добірних елементів, що входять у комплект панелей.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com