Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «Термобуд»

Сендвіч панелі «Термобуд»

На українському будівельному ринку представлений широкий асортимент будівельних матеріалів різних видів і класів. Серед усього різноманіття займають значну позицію сендвіч панелі вітчизняного виробництва «Termobud», що складаються з трьох шарів і мають підвищену вогнестійкість. Панелі виготовляються з двох жорстких металевих листів, покритих полімером, наповнювача-утеплювача, у якості якого використовуються мінеральна вата або пінополістирол і двокомпонентного поліуретанового клею.

Сендвіч панелі «Термобуд»Сендвіч панелі «Termobud» - сучасний будівельний матеріал, створений на основі високих технологій. Він не потребує величезних інвестицій і дозволяє мінімізувати витрати на будівництво, прирікає на успіх будь-який архітектурний і дизайнерський розмах думки, дозволяє здійснити щось незвичайне й індивідуальне.

Компанія займається виробництвом сендвіч панелей декілька років. Цей вік - далеко не вражаючий, але давайте подивимося на досягнуті результати і завойовані позиції: розмір сегменту на українському ринку склав 15% за показниками 2008 року. Чи це не перемога!

Керівництво компанії крокує в ногу з технічним прогресом і західними новинками. Так, у грудні 2006 року ввели в експлуатацію автоматизовану лінію з комп'ютерним управлінням. Тепер випуск тришарових панелей йде безперервно. Виробництво засноване на передових технологіях, що дозволяє виготовляти вироби «Tермобуд» високої якості за доступною ціною.


Сендвіч панелі «Термобуд»Можна відзначити надійність нових конструкцій:

Intaloc - панелі з унікальною стійкістю і герметичністю;
Intaloc Thermo - сендвіч панелі з підвищеними показниками теплозбереження;
DPR - вироби зі збільшеною конструкційною стійкістю;
Sekret Fix - панелі для здійснення престижних проектів.

Вогнетривкі сендвіч панелі «Termobud» підтверджують всі технічні та функціональні показники, оскільки випробування якості проводяться постійно, для кожного замовлення.
 Природно, виконуються всі вимоги по пожежної безпеки, теплоізоляції, стійкості та міцності.

Наповнювачі грають дуже важливу роль у «сендвічах». Вони екологічні, тому придатні для будівництва будівель і споруд будь-якого призначення. Підвищені звуко-і теплоізоляційні властивості, опір механічних впливів забезпечуються якістю вихідних матеріалів, орієнтацією волокон в мінеральній ваті, сучасною технологією виробництва.

У порівнянні з використанням традиційних матеріалів, при варіанті сендвіч панелей відчутно знижується вартість зведення об'єктів.


Сендвіч панелі «Термобуд»Економія обумовлена кількома показниками:

• збільшена швидкість будівництва - панелі «Termobud» досить прості в монтажі, не потрібно безліч спеціалізованої техніки, а це дає можливість швидше закінчити будівництво об'єкта і раніше здати його в експлуатацію;
• зниження витрат на фундамент - невелика вага панелей в 5 разів знижує потужність фундаменту;
• скорочення витрат на експлуатацію приміщень - унікальні термозберігаючі властивості панелей допомагають зберегти енергію, зменшують витрати на опалення і кондиціонування;
• дивовижна естетика поверхні панелей дає можливість повністю відмовитися від оздоблення зовнішнього і внутрішнього;
• весь спектр атмосферних опадів не в змозі зруйнувати поверхню сендвіч панелей завдяки відмінному полімерному покриттю на їх поверхні. Деякі покриття є «самоочисними» (захищають від бруду та пилу).

В якості вихідної сировини для виготовлення сендвіч панелей «Termobud» застосовується холоднокатана тонколистова сталь гарячої оцинковки від різних виробників: англійської компанії «Corus UK», німецької «THYSSEN KRUPP», французької «Myriad», російської НМЛК «Северсталь», фінляндської «Rautaruukki». На основі базальтового волокна робиться мінеральна вата (польський виробник «Rockwool»). Щоб забезпечити високу якість склеювання обшивок і наповнювача, компанія застосовує двокомпонентний клей фірми «Hunstman» (Нідерланди).

За відмінну якість що випускаються сендвіч панелей ТОВ «Термобуд плюс» отримало високе визнання і заслужену оцінку різних фахівців на міжрегіональних та міжнародних виставках.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com