Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Сендвіч панелі «Термастіл»

Сендвіч панелі «Термастіл»

Сендвіч-панелі своєю назвою зобов'язані англійському слову «sandwich», що в перекладі означає «бутерброд». Це - тип конструкцій, що складаються з двох металевих листів певного профілю з наповнювачем-теплоізолятором між ними. Як утеплювач використовуються мінеральна вата (має мінімальну горючість) і пінополістирол (володіє більшою міцністю, більш високою теплоізоляцією та зниженою гігроскопічністю в порівнянні з першим зазначеним варіантом). Для покрівельних панелей в металевому профілі зроблені високі ребра, а для стінових панелей - вирізані невеликі поздовжні борозенки (канавки). Сендвіч панелі «Термастіл» необхідно стикувати між собою. Для цієї мети передбачені спеціальні монтажні «замки», що дозволяють здійснювати підключення потрібної кількості панелей у міцну конструкцію, уникаючи зазорів і нерівностей.


Відмінні риси сендвіч панелей «Термастіл»

Достаток колірних відтінків панелей «Термастіл» підкреслить неповторну індивідуальність і додасть архітектурну виразність всій будівлі.

Висока швидкість будівництва (у 80 разів вища, ніж зведення стіни з цегли) у поєднанні з легкістю встановлення дають великий «плюс» і схиляють на користь вибору сендвіч панелей. Навантаження на фундамент значно знижуються (більше, ніж у 100 разів в порівнянні з бетоном). Теплотехнічні характеристики даної конструкції набагато перевершують аналогічні показники відомих матеріалів (при товщині сендвіч панелі 100 мм термічний опір аналогічний цегляній стінці товщиною 690 мм). Рівна поверхня панелей дозволяє повністю відмовитися від внутрішньої і зовнішньої обробки будівлі. Зважаючи на відсутність додаткових витрат на обробку, використання легких фундаментів вартість 1 м кв. стіни з сендвіч панелей знижена на 15% в порівнянні з вартістю 1 м кв. стіни з інших матеріалів.

Сендвіч панелі «Термастіл»

Сучасні сендвіч панелі «Термастіл» широко застосовуються для будівництва:

• адміністративних будівель;
• виробничих будівель;
• об'єктів харчової промисловості;
• магазинів;
• морозильних, холодильних камер;
• культурно-розважальних комплексів;
• спортивних споруд;
• готелів;
• споруд сільськогосподарського призначення;
• різних складських приміщень;
• морських і річкових портів

Крім того, вони використовуються для утеплення і оформлення фасадів вже побудованих будівель.
Тришарова вогнестійка панель відповідає підвищеним вимогам стандартів якості. В якості наповнювача обрана структурна базальтова вата. Сам профіль представлений листом гарячої оцинковки, захищеним поліестером. Вдале поєднання листової сталі, наповнювача і клею гарантують створення продукції з високими експлуатаційними властивостями.


Характеристика вогнестійкості

Базальтова вата, що представляє серцевину виробу - вогнетривка. Розділюючі стіни (перегородки) з панелей мають значну вогнестійкість. Самі панелі, згідно з класом вогнестійкості, витримують тригодинний вплив вогнем, що відповідає існуючим протипожежним вимогам для будівель і споруд.

Товщина сендвіч панелей (мм) Ширина (мм) Вага (кг/м2) Межа вогнестійкості, (хв)
Коефіціент теплопередачі (Вт/мК") Опір теплопередачі (м-С°/Вт)
50 1200 14,5 - 0,055 1,3
80 16,6 - 0,050 2,0
100 18,3 60 0,040 2,5
120 20 60 0,033 3,0
150 22,6 90 0,027 3,75
200 26,8 180 0,020 5,0
250 30,2 180 0,016 6,25


Показники водостійкості і щільності

Базальтова вата має нульову капілярну адсорбцію, тому вона не вбирає воду. Крім того, ексклюзивні ущільнювачі створюють міцний захист (пояс), що перешкоджає проникненню вологи і рідини в сердечник панелі.


Пропонований сервіс і комплектація

Купуючи панелі, покупець може безпосередньо приступати до будівництва, так як замовлення має повну комплектацію: разом з сендвіч панелями виробник надає накладні планки, елементи кріплення, ущільнювачі і інше, що допоможе якісно і в найкоротші терміни здійснити всі необхідні роботи. Вся продукція відповідає нормам і вимогам, як українських, так і міжнародних стандартів, які пред'являються до існуючих будівельних матеріалів.

Для проектних організацій, які бажають використовувати дані панелі в своїх розрахунках і розробках, надається вся потрібна технічна та проектна документація.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com