Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Декоративні сендвіч панелі

Декоративні сендвіч панеліПитання обробки фасадів будівель є дуже актуальним. В обробці фасадів потребують як нові, так і вже побудовані будівлі, в більшості випадків старі, оскільки нові будови, як правило, зведені з сучасних сендвіч панелей, що не вимагають додаткової обробки.

«Сендвічі» якомога краще підходять не тільки для утеплення і зведення всіляких будівель, але і для їх обробки. Для цієї мети випускаються декоративні або як їх ще називають оздоблювальні сендвіч панелі. Вони мають прекрасний зовнішній вигляд і володіють хорошими гідроізоляційними властивостями, що вкрай важливо для вентильованих фасадів. Вентильовані фасади почали практикувати європейці ще в середині минулого століття.

Виробництво сендвіч панелей дуже добре розвинене. Панелі являють собою тришарову конструкцію, що складається з внутрішнього наповнювача та зовнішніх обшивальних листів. Обшивальні листи можуть бути виготовлені з різних матеріалів: пластику, деревини, пвх і металу. Металеві панелі найбільш затребувані, оскільки поєднують в собі всі необхідні якості будівельного матеріалу. Головними їхніми перевагами є низька теплопровідність і стійкість до високих температур та несприятливих впливів атмосферних явищ. Металеві панелі, як правило, профілюються і оцинковуються, а також покриваються спеціальними антикорозійними покриттями. Такі панелі використовують для зведення стін, облаштування покрівлі, і зведення всіляких огороджувальних конструкцій. Дерев'яні сендвіч панелі широко використовуються для оздоблювальних робіт, причому, як внутрішніх, так і зовнішніх. Сучасний дизайн дозволяє вписувати їх в інтер'єр будь-якого приміщення. Досить популярні і пластикові сендвіч панелі, застосовувані для утеплення та оздоблення фасадів.

Сендвіч панелі можуть бути виготовлені і з алюмінію. Такі «сандвічі» призначені для обробки лоджій, балконів, зведення АЗС та будівництва тунелів. В даний час алюмінієві панелі широко використовуються при виконанні реставраційних робіт старих будівель та споруд. Такі панелі, не дивлячись на міцність дуже гнучкі, тому можуть використовуватися для будівництва та ремонту будівель різних архітектурних форм.

Якого б виду не були сендвіч панелі, всі вони надійні, міцні, довговічні і екологічні, до того ж доступні для кожного.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com