Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Панельні утеплювачі

Панельні утеплювачіСендвіч панелі складаються з двох основних - обшивальних листів і утеплювача. При виробництві панелей використовуються різні види утеплювачів, що мають волокнисту або порожнисту структуру. Українські виробники зазвичай використовують мінеральну вату і пінополістирол. Обидва матеріали володіють прекрасними теплоізоляційними властивостями, досить легкі та міцні. Для підвищення міцності іноді їх зміцнюють полімерними смолами і скловолокном. Крім того, ці утеплювачі забезпечують хорошу звукоізоляцію і гідроізоляцію, стійкі до дії високих температур (вогнестійкі). Завдяки своїм дивовижним властивостям сендвіч панелі на сьогоднішній день є одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів і мають широку область застосування: спорудження електростанцій, в кораблебудуванні, зведенні модульних, каркасних і безкаркасних будинків і будов різного призначення.

Сендвіч панелі можуть містити утеплювач, що складається з декількох матеріалів.

На ринку будівельних матеріалів України представлений широкий асортимент панелей типу сендвіч як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Панелі представлені в багатій колірній гамі і різних фактурах. Основною відмінністю між імпортними та українськими панелями є ціна. Якість же вітчизняних панелей не поступається якості зарубіжних.

Сучасні технології дозволяють виготовляти панелі не тільки з комбінованим утеплювачем, але і з комбінованим основним шаром.

«Сендвічі» є універсальним будівельним матеріалом, що не вимагає великих фізичних, часових і матеріальних витрат. Крім того, панелі не вимагають додаткових оздоблювальних робіт (оштукатурювання, фарбування та ін.), оскільки мають прекрасний зовнішній вигляд. Поверхня панелей може бути гладкою або профільованою.

До універсальних будматеріалів, які користуються гарним попитом, відносяться євровагонка та профнастил.

Сподіваємося, надана інформація допоможе вам зробити правильний вибір.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com