Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Безпечний монтаж сендвіч панелей

Безпечний монтаж сендвіч панелейВиробництво сендвіч панелей на Україні добре розвинене. Більшість компаній-виробників виготовляють панелі за сучасними закордонними технологіями. «Сендвічі» виготовляються з якісних сертифікованих матеріалів, безпечних для здоров'я людини і навколишнього середовища.

Сендвіч панелі складаються з трьох шарів - двох облицювальних і шару утеплювача. Облицювальні шари являють собою сталеві оцинковані і профільовані листи, що мають високу міцність, але разом з тим легкі і гнучкі. Утеплювач представляє собою матеріали, що мають низьку теплопровідність. Такими є волокнисті та комірчасті матеріали - мінеральна вата і пінополістирол. Утеплювач з'єднується з облицювальними листами шляхом склеювання поліуретановим клеєм. Для виготовлення облицювальних листів може бути використана деревина, пластик і пвх.

Сендвіч панелі є одним з небагатьох будівельних матеріалів надійно захищаючих споруди від шуму, несприятливого впливу навколишнього середовища, дії високих температур. Також сендвіч панелі підтримують комфортні температурні умови всередині приміщень, як в зимовий, так і в літній час.

Поверхня сендвіч панелей захищена від корозії і іржі спеціальними антикорозійними розчинами, які наносяться тонким шаром на панельну поверхню при виробництві. Крім того, панелі захищені і від механічних пошкоджень, які можуть виникнути при транспортуванні сендвіч панелей на будівельний майданчик або при виконанні монтажу.

Монтаж панелей не представляє ані найменших труднощів, але повинен виконуватися фахівцями, оскільки від його якості буде залежати термін експлуатації споруджуваної будови. Монтажні роботи повинні завжди проводитися відповідно до встановленої інструкції та проекту будівлі за дотриманням техніки безпеки.

Встановлення покрівельних панелей завжди необхідно здійснювати після закінчення зведення стін. Для зведення яких застосовуються стінові сендвіч панелі. Навантаження й підйом «сендвічів» слід виконувати з використанням спеціального обладнання. Не дивлячись на те, що панелі досить міцні, при монтажі необхідно стежити, щоб добірні елементи не були занадто затягнуті, оскільки це може стати причиною пошкодження панелей. Крім того, панелі не можна кидати і ходити по них. У разі необхідності переміщення, слід скористатися дерев'яними трапами. При якісному і правильному монтажі панельні будови служать не менше 25 років.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com