Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Клей для сендвіч панелей

Клей для сендвіч панелейСендвіч панелі є найбільш затребуваним будівельним матеріалом. Важко назвати галузь, в якій би вони не використовувалися: каркасні і безкаркасні будівлі, модульні будинки, балконні огородження, міжкімнатні перегородки, облаштування покрівлі, віконні відкоси і багато іншого.

Монтаж сендвіч панелей досить простий і, як правило, не викликає труднощів. Монтаж і виробництво сендвіч панелей вимагають застосування високотехнологічних клейових композицій.

При виборі клею необхідно враховувати якісні характеристики матеріалів, що піддаються склеюванню, особливості склеюючих технологій та умови, в яких «сандвічі» будуть експлуатуватися.

Кращими клеями для виробництва та монтажу сендвіч панелей є клеї на поліуретановій основі. Такий клей має високу морозостійкість і підвищену стійкість до атмосферних впливів. Коштують такі клеї досить недешево, але якість того варта.

Панельні клеї умовно можна розділити на кілька груп:

· За способом виробництва - полімерні і на основі поліконденсатних смол

· По кількості складових компонентів - однокомпонентні і двокомпонентні

· За ознакою вологостійкості - високостійкі, середньостійкі і низькостійкі

· За способом виготовлення - термопластичні і термоактивні

· За формою випуску - гранульовані, порошкові, плівкові і у вигляді пасти

До кожного виду клею пред'являються різні вимоги, які залежать від характеру есплуатаціі. Для забезпечення міцного, надійного склеювання поверхню сендвіч панелей безпосередньо перед нанесенням клею необхідно ретельно очистити від жирових і пилових забруднень.

Клеї, які використовуються при виробництві і монтажі сендвіч панелей, відносяться до екологічних клеїв, тобто вони не містять речовин,  які негативно впливають на людський організм речовин.

При виборі клею зверніть увагу не тільки на склад, але і на дату виготовлення.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com