Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Фасадні «сендвічі»

Фасадні «сендвічі»Сендвіч панелі широко використовуються в будівництві не тільки за кордоном, але й на Україні.

У будівельній практиці використовуються стінові, покрівельні та фасадні панелі. Панелі є найбільш затребуваним матеріалом для зведення стін, облаштування дахів та оздоблення фасадів будівель та споруд різного призначення.

Останнім часом фасадні сендвіч панелі успішно використовуються і для покрівлі. Вони навіть потіснили покрівельний матеріал - профнастил. Це має пояснення: «сендвічі» мають безліч переваг перед іншими будівельними матеріалами, в тому числі і покрівельними. Використання фасадних сендвіч панелей позбавляє від додаткової теплоізоляції і гідроізоляції, оскільки панелі у своєму складі мають надійний теплоізоляційний матеріал. У результаті ви економите час на будівництві, фізичні та матеріальні витрати. Крім того, сендвіч панелі надійно захищають дах від впливу високих температур та несприятливих атмосферних явищ, таких як дощ, град і сніг. Утеплювач, що знаходиться між двома облицювальними шарами, має низьку теплопровідність, що дозволяє добре зберігати тепло. А ось вже при використанні металочерепиці знадобиться додаткова теплоізоляція і гідроізоляція. Облицювальні листи фасадних панелей в більшості випадків виготовляються з оцинкованої та профільованої сталі. Як утеплювач використовують пінополістирол і мінеральну вату. Закладки досить міцні, але разом з тим мають легку вагу і гарну гнучкість. Тому вони можуть використовуватися при зведенні будинків і дахів різних архітектурних форм.

Різноманітність кольорів та фактур фасадних панелей робить їх універсальним будівельно-оздоблювальним матеріалом.

Монтаж сендвіч панелей досить простий. Від його якості буде залежати термін експлуатації будівлі. При правильному монтажі мінімальний термін служби 25 років.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com