Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сучасна покрівля - сендвіч панелі

Сучасна покрівля - сендвіч панеліОблаштування даху є дуже важливим етапом будівництва. Воно вимагає використання якісних будівельних матеріалів і правильного, якісного монтажу. Тому до вибору, як матеріалів, так і спеціалістів для виконання монтажних робіт необхідно поставитися вкрай уважно.

В даний час для спорудження покрівлі використовуються традиційні та сучасні матеріали. Який би матеріал не використовувався, він повинен відповідати вимогам, що пред'являються до покрівельних матеріалів. А саме, мати гарну звукоізоляцію, гідроізоляцією і теплоізоляцією. Також бажано, щоб матеріал не надавав великого тиску на всю будівельну конструкцію.

Всім цим вимогам відповідає і має ще безліч переваг перед іншими покрівельними матеріалами сучасний будматеріал - сендвіч панелі. З теплоізоляційними властивостями цього матеріалу не зрівняється ні цегла, ні бетонні плити, ні профнастил та ін. У своєму складі сендвіч панелі мають хороший, вогнестійкий утеплювач - пінополістирол або мінеральну вату. Утеплювач розташовується між обшивальними шарами панелей і займає практично 95% загальної площі панелей. Ці утеплювачі мають порожнисту і волокнисту структуру, тому володіють низькою теплопровідністю.

Покрівельні сендвіч панелі використовуються для облаштування покрівлі будівель та споруд різного призначення: складських, торгових, виробничих, офісних, житлових споруд, спортивних комплексів, АЗС та багатьох інших.

Не дивлячись на те, що сендвіч панелі мають безліч позитивних якостей, технологія їх виробництва та якість постійно удосконалюються. Завдяки наявності утеплювача в сендвіч панелях, покрівельна конструкція не вимагає додаткового утеплення. А це дозволяє заощадити фінансові кошти.

«Сендвічі» на відміну від інших покрівельних матеріалів не тільки мають прекрасний зовнішній вигляд, надійно захищають від впливу атмосферних явищ, а й екологічні, тобто абсолютно безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com