Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Панельне оздоблення балконів

Панельне оздоблення балконівСтворюючи затишок і комфорт в будинку, не слід забувати і про балкон. Він, як і будь-яке інше приміщення вимагає внутрішньої і зовнішньої обробки.

Сьогодні мова піде про внутрішню обробку балконів. Під внутрішньою обробкою балкону мається на увазі поліпшення зовнішнього вигляду, утеплення, а також, при необхідності, перепланування. Сьогодні, використовуючи сучасні матеріали звичайний балкон можна легко перетворити на кухню або окрему кімнату, а можна за рахунок балкона розширити площу вже наявної кімнати. При цьому першочерговим завданням є вибір оздоблювального матеріалу. На будівельному ринку оздоблювальні матеріали представлені в широкому асортименті, в різному ціновому діапазоні. Вибір матеріалу обмежується тільки вашими вподобаннями. Ви можете придбати оздоблювальні матеріали вітчизняного або імпортного виробництва, головною відмінністю яких є вартість. Не слід купувати найдешевші матеріали, але й «нечувана» вартість не є показником бездоганної якості.

В даний час для обробки балконів використовують сучасний будівельно-оздоблювальний матеріал - сендвіч панелі. Завдяки гарному утеплювачу вони надійно захищають приміщення від холоду, що дозволяє скоротити витрати на опалення в холодну пору року. Крім того, вони мають гарні гідроізоляційні і звукоізоляційні властивості. Тому панельний балкон дозволяє насолодитися тишею. Сендвіч панелі відрізняються і підвищеною стійкістю до впливів високих температур, що дозволяє віднести їх до протипожежних матеріалів.

Сендвіч панелі - це тришаровий оздоблювальний матеріал, що складається з облицювальних листів та утеплювача (наповнювача). Облицювальні листи можуть бути пластикові, дерев'яні, сталеві, з ПВХ та інших матеріалів. Для внутрішнього оздоблення балконів найчастіше використовуються пластикові і дерев'яні сендвіч панелі.

Декоративні сендвіч панелі випускаються в багатій колірній гамі і різних фактурах. Вони не вимагають додаткової обробки. Монтаж панелей дуже простий і не вимагає великих фізичних і тимчасових витрат.

Вибираючи для обробки балконів сендвіч панелі, ви робите вибір у бік надійності, довговічності та естетичності.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com