Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Складові сендвіч панелей

Складові сендвіч панелейСендвіч панелі на сьогоднішній день є найбільш затребуваним будівельним матеріалом.

Що ж це за матеріал?

«Сендвічі» мають тришарову структуру - два обшивальні листи і наповнювач (теплоізоляційний матеріал). Обшивальні листи виготовляються з деревини, ПВХ, пластику та ін. матеріалів, але найчастіше із сталі. Сталь для панелей профілюється і оцинковується. Для виготовлення сендвіч панелей використовуються сталеві листи, товщиною близько 0,7 мм. Обшивальні листи мають органічне покриття, товщиною близько 9 мкм. При виробництві панелей на їх поверхню наноситься шар спеціального захисного розчину, товщина якого близько 40 мкм.

Як наповнювач використовуються матеріали, що мають низьку теплопровідність. Зазвичай, використовують пінополістирол і мінеральну вату. Вони надійно кріпляться з обшивальними листами за допомогою клею. Для таких цілей застосовується клей на поліуретановій основі. Клей на виробництві наноситься автоматичним способом або вручну.

Деякі компанії виготовляють панелі без полімерного покриття. Такі панелі, як правило, мають гарну якість, але менш надійний захист. Сендвіч панелі без захисного покриття мають меншу вартість, ніж панелі з покриттям. Для попередження механічних ушкоджень при транспортуванні і монтажі панелей, на панельну поверхню наносять захисну плівку. У комплекті з сендвіч панелями йдуть добірні елементи: дюбелі, саморізи, різні ущільнювачі, нащільники та ін.

Сендвіч панелі мають широку область застосування. Сендвіч панелі, що мають сталеву обшивальну поверхню, застосовують не тільки для зведення стін (стінові), але і для облаштування даху (покрівельні панелі), для зведення різних огороджень і міжкімнатних перегородок. Також останнім часом цей будівельний матеріал використовується як утеплювач фасадів, що дозволяє заощадити чималу суму грошей, витрачену на опалення в холодну пору року.

Сендвіч панелі мають прекрасний зовнішній вигляд. Різноманітність забарвлень і фактур дозволяє використовувати їх як для внутрішніх, так і для зовнішніх оздоблювальних робіт.

У висновку хотілося б додати, що сендвіч панелі виготовляються з якісних матеріалів, відповідаючих пожежним і санітарним вимогам.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com