Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Утеплювач для сендвіч панелей

Утеплювач для сендвіч панелейСендвіч панелі складаються з двох металевих профільованих і оцинкованих листів і утеплювача, розташованого між ними. Вид і якість наповнювача визначають основні характеристики панелей.

Як правило, в якості наповнювача використовуються матеріали, що володіють низькою теплопровідністю. Українські та зарубіжні виробники зазвичай використовують мінеральну вату. Отримують її шляхом сплавлення гірських порід силікату і металургійних шлаків. Залежно від використовуваного матеріалу, вона буває двох видів - кам'яна та шлакова. Кам'яна мінеральна вата виготовляється з базальту, доломіту та вапняку. Для шлакової - основною сировиною служать металургійні шлаки та відходи. З'єднання волокон здійснюється за допомогою синтетичних матеріалів. Мінераловатний утеплювач у панелях розташовується так, щоб волокна були у вертикальному напрямку.

Мінеральна вата є одним з кращих теплоізоляційних матеріалів, оскільки має високу вогнестійкість, хороші звукоізоляційні властивості. Тому сендвіч панелі з мінеральною ватою широко використовуються для зведення будинків і будов різного призначення. Ще однією перевагою «сендвічів» з мінеральною ватою є легкість, але разом з тим такі панелі дуже міцні і гнучкі, що дозволяє використовувати їх для будівництва швидкомонтованих будинків будь-яких архітектурних форм.

Сендвіч панелі з мінераловатним утеплювачем відрізняються підвищеною стійкістю до впливів високих температур та несприятливих атмосферних впливів. Для попередження корозії і різних механічних пошкоджень на поверхню панелей наноситься антикорозійний розчин і захисна плівка.

Сендвіч панелі з утеплювачем з мінеральної вати використовуються для зведення будівель і  огороджувальних споруд, облаштування дахів, утеплення та оздоблення фасадів. Панелі мають привабливий зовнішній вигляд, широку кольорову гаму і безліч фактур. Тому ви завжди можете вибрати сендвіч панелі по своєму смаку і з урахуванням особливостей інтер'єру приміщення, для якого вони будуть використовуватися.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com