Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Каркасні панельні будинки

Каркасні панельні будинкиУ всі часи люди прагнули зробити своє помешкання комфортним та затишним. Для цього застосовуються всілякі будівельні матеріали. В даний час їх умовно можна розділити на традиційні і сучасні. До традиційних можна віднести: цеглу, деревину, бетонні плити, камінь тощо. До сучасних матеріалів відносяться: профнастил, ПВХ, євровагонка, сендвіч панелі та ін. З розвитком нових будівельних технологій до будматеріалів висуваються все нові, більш серйозні вимоги. Одним з небагатьох будівельних матеріалів, що відповідають будівельним, пожежним і санітарним вимогам є сендвіч панелі. Не дивлячись на те, що в нашій країні вони з'явилися зовсім недавно, їм вже вдалося стати найбільш затребуваним будівельним матеріалом.

Сендвіч панелі являють собою тришарову структуру, що складається з двох сталевих листів і утеплювача (теплоізоляційного матеріалу). Сталеві листи, як правило, оцинковуються і профілюються. Як наповнювач найчастіше використовують мінеральну вату і пінополістирол. Наповнювач кріпиться до сталевих листів за допомогою спеціальних клеючих розчинів. Панельна конструкція досить міцна і надійна, легко піддається згинанню, що дозволяє застосовувати сендвіч панелі для зведення будівель різних архітектурних форм. Крім того, «сендвічі» стійкі до механічних пошкоджень і несприятливих впливів навколишнього середовища. Для запобігання пошкоджень панелей при транспортуванні та виконанні монтажних робіт панелі покривають захисною плівкою, а також антикорозійними розчинами. Тому сендвіч панелі можна використовувати при будівництві в регіонах з різними кліматичними умовами. Монтаж сендвіч панелей простий і не становить жодних труднощів для фахівців. «Сендвічі» можуть бути збірними. Такі панелі доставляються на будівельний об'єкт у вигляді окремих елементів і збираються вони в процесі будівництва.

У будівництві застосовуються стінові, покрівельні та оздоблювальні (декоративні) панелі.

Сендвіч панелі українського виробництва виготовляються з якісних, екологічних матеріалів, які є безпечними для здоров'я людини і навколишнього середовища.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com