Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі

В даний час будівництво є однією з найбільш розвиваючихся галузей, тому вона вимагає впровадження нових технологій і будівельних матеріалів. Особливою популярністю користуються сендвіч панелі. Їх широко застосовують для зведення спортивних майданчиків, дачних та будівельних будиночків, кафе, виробничих і складських приміщень, автосервісів, кіосків, павільйонів, кафетеріїв і ін. будівель і споруд. Відповідно і виробництво цього будівельного матеріалу зросло і до нього висувається все більше вимог.

Більшість підприємств та компаній потребують нерухомості, проблем з якою сьогодні практично не існує. Необхідну нерухомість можна купити, орендувати або побудувати.

panel_k10.gifУ кожному з варіантів є свої плюси і мінуси.

Наприклад, купуючи нерухомість, в більшості випадків доводиться робити ремонт, що тягне за собою додаткові і цілком «пристойні» витрати. Що стосується оренди - в рідкісних випадках можна знайти приміщення, яке б цілком відповідало всім вимогам наймача.

Тому, багато підприємців вважають за краще будувати нерухомість. На сьогоднішній день є сотні технологій будівництва будівель та споруд, кожна з яких передбачає використання конкретного виду будівельних матеріалів.

Найбільш затребуваним будівельним матеріалом є сендвіч панелі. Вони успішно замінюють традиційні будівельні матеріали - цеглу, залізобетонні панелі, дерев'яні конструкції, моноліт. Крім того, панелі мають ряд переваг перед ними як у будівництві, так і в експлуатації.

Основні переваги сендвіч панелей:

· Невелика вага: завдяки чому економляться кошти на закладку фундаменту і транспортування

· Відносно невелика вартість у порівнянні з іншими будівельними матеріалами

· Легкість і швидкість монтажу: монтаж «сендвічів» можна здійснювати в будь-яких кліматичних умовах, не потрібно безлічі спеціальних пристосувань і техніки

· Зручність застосування: більшість виробників надають сендвіч панелі в комплекті з добірними елементами

· Повна заводська готовність: панелі мають привабливий зовнішній вигляд і не вимагають додаткової обробки

· Екологічність: для виготовлення панелей використовуються матеріали абсолютно безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища

Крім того, стінові і покрівельні сендвіч панелі вогнестійкі і стійкі до температурних і атмосферних впливів. Монтаж сендвіч панелей повинен виконуватися кваліфікованими досвідченими фахівцями, оскільки від його якості багато в чому буде залежати термін експлуатації будівлі або споруди.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com