Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі в сучасному будівництві

Сендвіч панелі в сучасному будівництвіСендвіч панелі на сьогоднішній день є найбільш затребуваним матеріалом не тільки в Україні, але і у всьому світі. Така популярність обумовлена необхідністю в будівельних інноваційних розробках і технологіях.

До нових будівельних матеріалів належать не тільки сендвіч панелі, але ще й профнастил та євровагонка.

Сендвіч панелі мають ряд переваг як перед традиційними будівельними матеріалами, так і перед багатьма сучасними. Тому вони успішно застосовуються не тільки в якості основного будматеріалу, але і в якості облицювального.

Сендвіч панелі за своєю будовою нагадують бутерброд, звідси, власне, і назва «сендвіч». Складаються вони з внутрішнього та зовнішнього облицювальних листів, а також теплоізоляційного щару, розташованого між ними. Облицювальні листи, як правило, з оцинкованої, профільованою сталі. Але вони можуть бути виготовлені і з ПВХ, деревини і пластику. Сталеві листи можуть бути і з гладкою поверхнею. Наповнювач представлений теплоізоляційним матеріалом. Зазвичай мінеральною ватою або пінополіуретаном. Мінеральна вата має волокнисту структуру, а пінополіуретан сотоподібну. Обидва матеріали володіють вогнестійкістю, гарною шумо-і гідроізоляцією. Сендвіч панелі на українському будівельному ринку представлені в широкій колірній гамі і безлічі фактур, наприклад, що імітують кам'яну або цегельну кладку.

Панельне будівництво не вимагає великих фізичних і тимчасових витрат. Монтаж повинен здійснюватися фахівцями, оскільки від його якості багато в чому буде залежати термін експлуатації майбутньої будівлі.

В даний час сендвіч панелі широко застосовують для зведення будівель та споруд різного призначення: торгових, виробничих, житлових, офісних і багатьох інших. Будівельні роботи зі зведення панельних будівель можна проводити в будь-який час року, оскільки панелі мають надійне антикорозійне покриття і володіють підвищеною стійкістю до температурних і несприятливих атмосферних явищ.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com