Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Заміський будиночок з сендвіч панелей

Заміський будиночок з сендвіч панелейТільки у власному затишному заміському будиночку можна повноцінно відпочити подалі від міського шуму й метушні. Тому багато хто прагне побудувати хоча б маленький дачний будиночок. Безумовно, розміри будиночка залежать від ваших уподобань, але він повинен бути багатофункціональним.

В даний час найбільш затребуваним будівельним матеріалом для зведення дачних будиночків є сендвіч панелі. Вони відрізняються мобільністю конструкції, якістю, надійністю, екологічністю і естетичністю. Асортимент панелей представлений різноманітними фактурами і багатою колірною гамою. Сендвіч панелі широко застосовуються для будівництва заміських будиночків ще й тому, що забезпечують надійну гідроізоляцію, шумоізоляцію, зберігають добру теплоізоляцію, швидко монтуються й досить довговічні. При правильно і якісно виконаному монтажі термін служби не менше 25 років.

Будівництво з «сендвічів» дозволяє не тільки швидко звести будівлю, але й істотно заощадити фінанси. Монтаж здійснюється досить просто і не вимагає великих фізичних витрат і безлічі спеціального обладнання. Але, не дивлячись на це, його краще довірити досвідченим фахівцям, оскільки тут все-таки є невеликі «підводні камені». Панельна конструкція дуже надійна і міцна, притому, що панелі мають невелику вагу.

Сендвіч панелі мають широку область застосування. Так для зведення стін і різних огороджень і міжкімнатних перегородок використовуються стінові панелі, для облаштування покрівлі - покрівельні, за надійністю та якістю не поступаються профнастилу, для утеплення та оздоблення фасадів використовують декоративні (оздоблювальні) сендвіч панелі.

Ми вже згадували про економію при застосуванні сендвіч панелей. Хотілося б додати, що використання панелей дозволяє заощадити і на транспортуванні матеріалу: оскільки панелі легкі, вони не потребують спеціальної техніки для завантаження і розвантаження, а також великих витрат палива.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com