Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі для утеплення приміщень

Сендвіч панелі для утеплення приміщеньОбігрів приміщень є першорядним завданням при експлуатації приміщень. Існує кілька способів обігріву приміщень. Як варіант можна розглядати утеплення стін і покрівлі будинку. Для утеплення будинку можуть використовуватися різні утеплювачі. В даний час найбільш затребуваним утеплюючим матеріалом є сендвіч панелі, які широко застосовуються і в якості основного будівельного матеріалу.

Сендвіч панелі являють собою тришарову конструкцію, що складається з двох металевих листів та утеплювача, розташованого між ними. Обшивальні листи панелей можуть бути виготовлені і з дерева та пластику. Поверхня сендвіч панелей може бути гладкою або профільованою. Для наповнення «сендвічів» використовують якісні волокнисті матеріали та матеріали, що мають порожнисту структуру. Українські виробники, втім, як і закордонні, найчастіше використовують мінеральну вату і пінополістирол. Завдяки «пухкій» структурі ці матеріали мають низьку теплопровідність.

Сендвіч панелі завдяки привабливому зовнішньому вигляду широко використовуються і як обробний матеріал. Оздоблювальні або, як їх ще називають декоративні панелі, використовують, як для зовнішньої, так і для внутрішньої обробки будівель та споруд різного призначення. Колір і фактуру сендвіч панелей ви можете вибрати за своїм смаком і відповідно до дизайну інтер'єру. Різноманітність кольорів та фактур дозволяє вписувати сендвіч панелі в будь-який інтер'єр. Слід зазначити, що панелі не вимагають оштукатурювання, фарбування та інших оздоблювальних робіт, що дозволяє істотно скоротити терміни будівництва або ремонту і заощадити матеріальні кошти.

Сендвіч панелі самі по собі є відмінним теплоізоляційним матеріалом, але якщо ви вважаєте, що такої теплоізоляції недостатньо, подбайте про утеплення підлоги. Добре зарекомендували себе інфрачервоні системи обігріву «тепла підлога». Системи монтуються в бетонну стяжку і забезпечують хорошу теплоізоляцію. Але, вартість таких систем доступна, на жаль, не кожному.

Якісні, правильно змонтувані сендвіч панелі забезпечать приміщенню надійний захист і комфортні температурні умови в приміщенні в будь-який час року.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com