Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Мансарда з сендвіч панелей

Мансарда з сендвіч панелейПрактично кожен заміський будинок, та й міські житлові будинки мають мансарди. Якщо у вас ще немає мансарди або ви вже роздумуєте який будівельний матеріал використовувати, наша стаття буде вам корисною.

У першу чергу необхідно визначитися зі схемою планування мансарди і вибрати конструкцію. Оскільки мансарда являє собою приміщення на даху будинку, для її зведення як найкраще підійде сучасний будівельний матеріал - сендвіч панелі. Чому? Запитаєте ви. Панелі мають невелику вагу, але разом з тим вони дуже міцні і гнучкі, що дозволяє звести мансарду будь-якої архітектурної форми. Завдяки невеликій вазі «сендвічі» легко транспортуються не тільки на будівельну ділянку, але і на дах, безпосередньо для зведення мансарди. А це теж дуже велика перевага.

Для будівництва мансарди використовують стінові, покрівельні та декоративні сендвіч панелі. Всі вони мають три шари - два сталевих, як правило, оцинкованих і профільованих і шар утеплювача (наповнювача). Обшивальні листи ще можуть бути дерев'яними або пластиковими. Як наповнювач використовуються волокнисті та комірчасті матеріали, зазвичай - мінеральна вата і пінополістирол. Ці матеріали відрізняються підвищеною стійкістю до впливів високих температур (вогнестійкі) і мають низьку теплопровідність. Тому панельні мансарди не вимагають додаткового утеплення.

Для облаштування мансардного даху можна застосовувати металочерепицю, профнастил, шифер і ін. покрівельні матеріали. Але, як правило, панельні мансарди накриваються покрівельними сендвіч панелями. Вони мають таку ж будову, як і стінові.

Мансарда - приміщення, яке потребує пароізоляції всередині і надійного захисту від вологи зовні. Сендвіч панелі мають спеціальне захисне покриття, що забезпечує хорошу гідроізоляцію. При зведенні мансарди слід враховувати, що під дахом між перекриттями обов'язково має бути простір для забезпечення вентиляції.

Сендвіч панелі ідеально підходять і для обшивки торця мансарди, щоб утеплити її і додати гарний зовнішній вигляд. З панелями це досягається дуже просто, оскільки сьогодні вони представлені у великому асортименті. Колір і фактуру панелей ви можете вибрати відповідно з вашими вподобаннями. 


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com