Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Який будівельний матеріал кращий?

Який будівельний матеріал кращий?Сьогодні будівельна галузь є однією з найбільш розвиваючихся і тому вона постійно вдосконалюється, з'являються нові технології і будівельні матеріали. На будівельному ринку нашої країни представлений широкий асортимент будматеріалів вітчизняного та імпортного виробництва, на будь-який смак і гаманець. Серед будматеріалів представлено як традиційні, так і сучасні матеріали.

Якому ж матеріалу віддати перевагу?

Питання досить непросте. У такому різноманітті зробити дійсно правильний вибір часом нелегко навіть фахівцям.

Давайте поговоримо про найбільш затребувані будматеріали, традиційні - цеглу і сучасні - сендвіч панелі.

Для того щоб зробити правильний вибір, перш за все необхідно визначити тип майбутньої споруди, термін будівництва, надійність і довговічність будівлі.

Якщо вам необхідний будівельний матеріал для зведення заміського особняку, і ви не обмежені у фінансах, зупиніть свій вибір на деревині. Якщо ви розраховуєте на більш економний варіант будівництва, ідеально підійдуть дерев'яні сендвіч панелі. За екологічністю вони не поступаються деревині, але вартість істотно відчується.

Сендвіч панелі з успіхом застосовуються для будівництва швидкомонтованих будинків, як в межах міста, так і за його межами. «Сендвічі» являють собою тришарову конструкцію, що складається з двох обшивальних листів, найчастіше сталевих і листа утеплювача між ними. Обшивальні листи можуть бути виготовлені і з деревини і пластику. Для наповнення панелей використовують найчастіше пінополістирол і мінеральну вату. Ці матеріали мають низьку теплопровідність, високу шумоізоляцію і гідроізоляцію. Не дивлячись на те, що панелі є досить міцним матеріалом, вони гнучкі, що дозволяє використовувати їх для зведення будівель будь-яких архітектурних форм. Крім того, сендвіч панелі мають легку вагу, в результаті чого не роблять великого тиску на фундамент. Будівництво із застосуванням сендвіч панелей може проводитися в будь-який час року в регіонах з будь-якими кліматичними умовами, оскільки сендвіч панелі відрізняються високою стійкістю до температурних впливів і несприятливих впливів навколишнього середовища.

Що стосується традиційного матеріалу - цегли. На відміну від сендвіч панелей цей будівельний матеріал менш стійкий до несприятливих атмосферних впливів, крім того, він вимагає додаткового утеплення та оздоблювальних робіт. Сендвіч панелі мають привабливий зовнішній вигляд, тому використовуються і для обробки фасадів.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com