Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі - гідний вибір будівельних компаній

Сендвіч панелі - гідний вибір будівельних компанійПоява сендвіч панелей докорінно змінила погляди на будівельну індустрію. У нашій країні сендвіч панелі з'явилися нещодавно, але вже за цей короткий період не просто зарекомендували себе як надійний, міцний і доступний будівельний матеріал, а й потіснили традиційні будматеріали. Можна припустити, що в недалекому майбутньому «сендвічі» стануть незамінним будматеріалом. При високій якості, безлічі переваг панелі мають невисоку вартість, тому вони мають широку область застосування і так популярні серед споживачів не тільки українського, але й закордонного будівельного ринку.

Сендвіч панелі являють собою тришаровий будівельний матеріал - зовнішній та внутрішній сталеві, профільовані та оцинковані листи, і утеплювач, розташований між ними. Облицювальні листи можуть бути виготовлені і з деревини або пластику. Як наповнювач використовуються волокнисті матеріали та матеріали, що мають порожнисту структуру. Зазвичай - мінеральна вата і пінополістирол. Волокна мінеральної вати при укладанні розташовуються горизонтально. Пінополістирол - це відносно новий наповнювач, що виготовляється на основі спінених матеріалів, що володіють легкістю і високою вогнестійкістю.

Сендвіч панелі є універсальним будівельним матеріалом. До головних їх особливостей відносяться: низька теплопровідність, хороша звукоізоляція, підвищена стійкість до температурних коливань і несприятливих впливів атмосферних явищ (сніг, дощ, град). Тому будівництво із застосуванням «сендвічів» може здійснюватися за будь-яких погодних умовах.

Монтаж сендвіч панелей не викликає ніяких складнощів, фахівці «збирають» панельну будівлю як конструктор.

Будівлі з сендвіч панелей надійні і міцні, відповідають усім санітарним і пожежним вимогам, абсолютно безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища. До всіх вже перерахованих переваг цього будівельного матеріалу слід додати і довговічність. Панельні конструкції служать не менше 25 років.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com