Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Панелі для блок-контейнерів

Панелі для блок-контейнерівПочинаючи розмову про блок-контейнери, розберемося, що ж це таке?

Блок-контейнери є основним елементом мобільних будівель. Їх збирають на основі збірного каркасу. В даний час мобільні будівлі користуються великою популярністю, що вимагає якісних, надійних, практичних матеріалів.

Для будівництва блок-контейнерів для мобільних будівель широко використовують сучасний будівельний матеріал - сендвіч панелі. Вони поєднують в собі всі необхідні якості будівельних матеріалів. Це пояснює їх широку область застосування, не тільки як основного будівельного матеріалу, але і як оздоблювального і утеплювального.

Блок-контейнери з сендвіч панелей можуть використовуватися не тільки для будівництва швидкомонтованих, модульних будівель, але і як окреме приміщення. Вони є чудовим сховищем для обладнання.

Сендвіч панелі мають безліч переваг перед традиційними будівельними матеріалами. По-перше, вони мають хорошу гідроізоляцію і шумоізоляцію, по-друге, мають низьку теплопровідність, що дозволяє підтримувати в приміщеннях необхідну температуру. Крім того, «сандвічі» вогнетривкі і довговічні. Монтаж споруд з сендвіч панелей, у тому числі блок-контейнерів здійснюється в мінімальні терміни, причому він не вимагає великих фізичних витрат. Панельні споруди та будівлі не вимагають додаткових оздоблювальних робіт, оскільки сендвіч панелі мають прекрасний зовнішній вигляд. Сьогодні цей будівельний матеріал представлений в багатій колірній гамі і різних фактурах. Що дозволяє підібрати панелі під будь-який інтер'єр і, що найважливіше, у відповідності з вашим смаком.

Поверхня сендвіч панелей при виробництві обробляється антикорозійними розчинами, плюс наноситься захисна плівка, для запобігання механічних ушкоджень при транспортуванні.

Всі панельні споруди та будівлі незалежно від призначення мають надійну, міцну конструкцію. Термін їх експлуатації залежить не тільки від якості сендвіч панелей, але і від правильності і якості монтажу. При дотриманні цих умови термін служби будівель не менше 25 років.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com