Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Монтаж панельної покрівлі

Монтаж панельної покрівліДля покрівлі будівель і споруд застосовують як традиційні, так і сучасні покрівельні матеріали.

Найбільш затребуваним покрівельним матеріалом на сьогоднішній день є сендвіч панелі. Вони застосовуються для облаштування покрівлі, що має нахил не більше 7%.

Покрівельні панелі надійні і міцні, мають два обшивальні шари і утеплювач між ними. Тому немає необхідності в додатковому утепленні покрівлі, що дозволяє заощадити чималу суму грошей.

Монтаж покрівлі починають лише після закінчення зведення стін. Найчастіше вони теж з сендвіч панелей, тільки стінових. Перед монтажем необхідно обрізати всі зайві частини утеплювача, що знаходиться всередині «сендвіча». Це необхідно для забезпечення щільного прилягання панелей одна до одної, тобто для щільного з'єднання панельних стиків. У більшості випадків необхідне і укорочення нижнього сталевого листа.

Власне монтаж сендвіч панелей слід починати з торця ската. Для кріплення панелей використовують добірні елементи, в даному випадку використовуються саморізи з різьбленням і гумовою шайбою. Дуже важливо щоб з'єднання було щільним, але при цьому не повинно бути ніяких пошкоджень елементів. Стики обробляються гідроізоляційним розчином, який акуратно наноситься тонким шаром. При облаштуванні покрівлі використовують і такі добірні елементи, як коники і кути. Для вдосконалення архітектурної форми і додання естетичного вигляду покрівлі, рекомендовано використання декоративних (облицювальних) сендвіч панелей.

Монтаж покрівельних сендвіч панелей так само простий, як і монтаж інших їх видів. Але довірити його найкраще фахівцям, які без складнощів підберуть все необхідне обладнання, кріпильні інструменти та виконають якісний і правильний монтаж. У такому випадку покрівля буде не тільки надійним і міцним захистом, але і прослужить не менше 25 років.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com