Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Зведення стін з сендвіч панелей

Зведення стін з сендвіч панелейСендвіч панелі є найбільш затребуваним будівельним матеріалом не тільки в нашій країні, але і за кордоном. Завдяки своїм якісним і технічним характеристикам вони ідеально підходять не тільки для зведення модульних, каркасних і безкаркасних будівель, але і для утеплення і обшивки старих будівель.

Широку поширеність панелі мають за рахунок своїх переваг перед традиційними будівельними матеріалами. Це: висока звукоізоляція, гідроізоляція, теплоізоляція, простота монтажу, привабливий зовнішній вигляд і доступна ціна. Крім того, будівлі та споруди зведені з сендвіч панелей відрізняються довговічністю. При правильному монтажі і якісних панелях термін служби не менше 25 років.

В даний час сендвіч панелі широко використовуються для зведення стін будівель і споруд різного призначення: від складських і торгових до офісних і житлових. Стінові панелі мають таку ж будову, як і покрівельні та декоративні.

Запорукою якісного і правильного монтажу, а, отже, і довговічності майбутньої будівлі є вибір правильного виду будівельного матеріалу і точний проект будівлі. Монтаж сендвіч панелей не вимагає спеціального дорогого обладнання, великих фізичних і часових витрат, але вимагає уважності і послідовності. Кріплення сендвіч панелей здійснюється за допомогою добірних елементів, що йдуть, як правило, в комплектації з панелями.

Існує два види монтажу сендвіч панелей: у горизонтальному і в вертикальному напрямку.

У випадку укладання панелей в горизонтальному напрямку, монтаж починається з встановлення добірних елементів. Сендвіч панелі укладаються в горизонтальному напрямку. Для запобігання утворення «містків» холоду слід укладати утеплювач. Найчастіше використовують мінеральну вату.

Монтаж сендвіч панелей у вертикальному напрямку необхідно починати від цоколя будівлі з кута. Укладання панелей повинне проводитися знизу вгору. У разі необхідності стики закривають утеплювачем.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com