Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Застосування сендвіч панелей

Не дивлячись на те, що сендвіч панелі з'явилися на українському будівельному ринку відносно недавно, вони вже зарекомендували себе як надійний і довговічний будівельний матеріал. Без них не обходиться практично жодна швидкоспоруджувана будівля або конструкція.

Сендвіч панелі бувають двох типів - стінові та покрівельні.

Стінові «сандвічі» широко застосовуються при будівництві будинків і будов комерційного, адміністративного, торгового та промислового призначення. Зовнішня поверхня сендвіч панелей має антикорозійне покриття, стійке до механічних впливів, дії ультрафіолетових променів і кислот.

Назва «покрівельні» говорить сама за себе. Такі панелі широко застосовуються для обробки дахів різних конструкцій і споруд комерційного, виробничого та побутового призначення. Зовнішня поверхня «сендвічів» покрита антикорозійним покриттям, стійким до стирання, атмосферних і температурних впливів, ультрафіолетового проміння і агресивних середовищ.

Популярність сендвіч панелей в першу чергу пояснюється легкістю монтажу. Монтаж панелей здійснюється на будь-який каркас - металевий, дерев'яний або залізобетонний. А так само на вже існуючу будівлю чи споруду. Кріпляться панелі за допомогою саморізів або дюбелів. Між панелями і каркасом утворюються стики, які рекомендується обробляти ущільнювачем. Монтажні роботи можна виконувати в будь-яких кліматичних умовах.

Ще однією перевагою «сендвічів» є їх мала вага, що значно спрощує вимоги до фундаменту і значно спрощує транспортування. Транспортування цього будівельного матеріалу можна здійснювати на будь-якому автомобільному транспорті, що має верхнє завантаження.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com