Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі з поліуретановим наповнювачем

Сендвіч панелі з поліуретановим наповнювачемСендвіч панелі виготовляються за сучасними зарубіжними технологіями. Вони являють собою тришарову конструкцію, що складається з двох сталевих, оцинкованих листів та наповнювача. В якості якого найчастіше використовується мінеральна вата і пінополіуретан.

Пінополіуретан є сучасним спіненим матеріалом, що має порожнисту структуру. Цей матеріал абсолютно безпечний для здоров'я людини і навколишнього середовища.

Пінополістирол має невелику вагу, в результаті чого не робить великого тиску на будівельну конструкцію і фундамент. Не дивлячись на свою легкість, цей матеріал є дуже міцним. Сендвіч панелі з поліуретановим наповнювачем застосовуються для будівництва будівель і споруд різного призначення: торгових, складських, житлових, офісних та інших. Вони мають безліч переваг: низька теплопровідність, хороша звукоізоляція і гідроізоляція, пожежостійкість, довговічність. Сучасні технології дозволяють виготовляти сендвіч панелі, зокрема панелі з поліуретановим наповнювачем, різних кольорів і відтінків, а також різноманітних фактур. Ви можете придбати панелі, як українського, так і імпортного виробництва. Основна відмінність - вартість, а за якістю вітчизняні панелі не поступаються імпортним. Вони виготовляються з якісної сертифікованої сировини і відповідають санітарним і пожежним вимогам. Поліуретанові панелі бувають стінові, покрівельні та декоративні. Широко використовуються не тільки для зведення стін та облаштування покрівлі, але і для зведення всіляких огороджень, офісних і міжкімнатних перегородок. Крім того, такий наповнювач дозволяє використовувати панелі для утеплення та оздоблення фасадів.

Пінополіуретан, як уже згадувалося вище, має гарну гідроізоляцією, що дозволяє використовувати сендвіч панелі для будівництва будинків в регіонах з різним кліматом.

У висновку хотілося б відзначити, що панельне будівництво є не просто даниною моді, а дійсно міцним, надійним, довговічним і економічно вигідним.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com