Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Покрівельні сендвіч панелі

Покрівельні сендвіч панеліОблаштуванню покрівлі приділяється велика увага при будівельних роботах. Сьогодні на будівельному ринку України представлений широкий асортимент покрівельних матеріалів: сайдинг, профнастил, металочерепиця та ін.. Але найбільш затребуваним покрівельним матеріалом є сендвіч панелі. Не дивлячись на те, що в Україні вони з'явилися відносно недавно, вони вже встигли стати традиційним покрівельним матеріалом. Це пояснюється безліччю переваг, які властиві панелям: висока якість, гідроізоляція, теплоізоляція, шумоізоляція, вогнестійкість, надійність, міцність, привабливий зовнішній вигляд, екологічність, простота монтажу і невисока вартість.

Покрівельні сендвіч панелі мають таку ж будову, як і стінові. Вони складаються з двох обшивальних листів та утеплювача, який розташовується між ними. Для облаштування покрівлі найкраще підходять панелі з оцинкованої, профільованою сталі. Як наповнювач використовуються волокнисті матеріали та матеріали, що мають порожнисту структуру - зазвичай це мінеральна вата і пінополістирол. Вони відрізняються низькою теплопровідністю, тому немає необхідності в додатковому утепленні покрівлі. Слід зазначити, що утеплювач досить легкий, що у свою чергу додає легкості панелям. Сендвіч панелі використовують як для будівництва покрівельних перекриттів, так і для самого даху.

Покрівельні панелі при виробництві обробляються антикорозійними розчинами. Сендвіч панелі володіють підвищеною стійкістю до температурних коливань і несприятливих атмосферних явищ, тому облаштування покрівлі можливе в будь-який час року. Покрівля з сендвіч панелей завжди має естетичний вигляд, міцна і довговічна. Але слід зазначити, що термін експлуатації покрівлі багато в чому залежить від правильності і якості монтажу, тому монтажні роботи необхідно довіряти фахівцям.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com