Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Види швидкомонтованих панельних будинків

Види швидкомонтованих панельних будинківОднією з найбільш розвиваючихся галузей є будівельна. В результаті чого з'являються нові й удосконалюються вже наявні технології, що дозволяють зробити зведення будівель швидким, якісним і економним.

Поряд з новими технологіями з'являються і будівельні матеріали. Одним з останніх, але вже досить популярних будматеріалів є сендвіч панелі. Як показує практика, будівництво з сендвіч панелей надійне, міцне, зручне та доступне. Застосування цього будівельного матеріалу дозволяє зводити будинки та споруди різних архітектурних форм. «Сендвічі» в нашій країні мають широку область застосування: торгівельні, офісні, виробничі, житлові та ін. приміщення. Будівництво з сендвіч панелей дозволяє не тільки істотно заощадити фінансові витрати, а ще й тимчасові. Тому панельні будинки називають швидкоспорудними. Існує два основних типи швидкомонтованих будинків - промислові та житлові. Будують їх на каркасній або безкаркасній основі. Каркас, як правило, виготовляється з металу, рідше - з деревини. Крім того, сендвіч панелі досить часто використовуються в якості окремих елементів для будівництва основної споруди.

Сендвіч панелі мають привабливий зовнішній вигляд, тому часто застосовуються для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт, а також для зведення міжкімнатних та офісних перегородок і різних огорож. Естетичний зовнішній вигляд панелей позбавляє від додаткових оздоблювальних робіт, що теж допомагає скоротити часові, фізичні і фінансові витрати. Слід зазначити, що сендвіч панелі є одним з небагатьох будівельних матеріалів, що не роблять шкідливого впливу на здоров'я людини і навколишнє середовище.

Вибір сендвіч панелей сьогодні обмежується тільки вашими смаковими уподобаннями і платоспроможністю. Асортимент панелей представлений в широкій колірній гамі і різних фактурах як вітчизняного, так і імпортного виробництва.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com