Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Ангар з сендвіч панелей

Ангар з сендвіч панелейСпочатку ангар вважався приміщенням для літаків. Сьогодні ангарами називають укриття для технічного обслуговування транспортних засобів, а також для різної сільськогосподарської техніки.

Звести такі будівлі можна з традиційних будівельних матеріалів: цегла, бетонні плити та ін., або з сучасного будівельного матеріалу - сендвіч панелей. Це й практикується останнім часом більшістю будівельних компаній. Адже «сандвічі» мають безліч переваг і підходять не тільки для будівництва ангарів, а й споруд будь-якого призначення: складські, офісні, виробничі, житлові й інші приміщення.

Однією з основних переваг сендвіч панелей є невелика вага, в результаті чого вони не здійснюють тиску на каркас. Тому панельне будівництво не вимагає особливо міцного фундаменту.

Будівлі з сендвіч панелей відносяться до швидкоспорудних. Для того щоб побудувати панельний ангар необхідно 3 - 4 місяці роботи, причому для монтажу не потрібно безлічі дорогого обладнання і великих фізичних витрат. Та й у матеріальному плані, сендвіч панелі є найбільш вигідним будівельним матеріалом.

«Сендвічі» поряд з високими гідроізоляційними, звукоізоляційними і теплоізоляційними властивостями мають естетичний зовнішній вигляд, що не потребує додаткових оздоблювальних робіт. На будівельному ринку України сендвіч панелі представлені в широкому асортименті, імпортного та вітчизняного виробництва. Вибір кольору і фактури панелей обмежується тільки вашими перевагами і фінансовими можливостями.

Для будівництва ангарів використовують стінові, покрівельні та декоративні (оздоблювальні) панелі. Вони являють собою два обшивальні листи, між якими шар теплоізоляційного матеріалу - частіше за все, мінеральної вати або пінополістиролу.

Оскільки сендвіч панелі мають відмінну гідроізоляцією і покриті спеціальними захисними розчинами, вони можуть використовуватися при будівництві в регіонах з будь-якими кліматичними умовами. Причому, якість і довговічність від цього анітрохи «не страждають».


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com