Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сфера застосування сендвіч панелей

Сфера застосування сендвіч панелейНа сьогоднішній день найбільш затребуваним будівельним матеріалом не тільки на будівельному ринку України, але і за кордоном є сендвіч панелі. Навряд чи знайдеться людина, яка не чула про них. Про панелі є досить багато інформації, в тому числі про історію виникнення і технічних характеристиках.

Сендвіч панелі, як і інші будівельні матеріали, мають переваги і недоліки.

Це питання можна розкривати нескінченно. У порівнянні з традиційними будматеріалами сендвіч панелі мають безліч переваг. До основних переваг слід віднести:

· Легка вага

· Вогнестійкість

· Низька теплопровідність

· Високі гідроізоляційні властивості

· Шумоізоляція

· Простота монтажу

· Довговічність

· Екологічність

Українські компанії-виробники виготовляють сендвіч панелі на сучасному обладнанні, по закордонних технологіях. Виготовляються панелі з якісних, сертифікованих матеріалів. Хотілося б відзначити, що «сендвічі» є абсолютно безпечним для здоров'я людини і навколишнього середовища матеріалом.

Сендвіч панелі мають тришарову структуру - два обшивальні листа і наповнювач. Обшивальні листи в більшості випадків виготовляються зі сталевих профільованих, оцинкованих листів. Рідше - з деревини і пластику. Для наповнення сендвіч панелей використовують матеріали на спіненій основі або мінеральну вату. Поверхня панелей стійка до впливів вологи та атмосферних явищ, оскільки покривається спеціальними захисними розчинами.

Сендвіч панелі мають широку область застосування - зведення житлових, офісних, виробничих, торгових та інших споруд, зведення всіляких перегородок, облаштування дахів, утеплення й облицювання фасадів. Завдяки привабливому зовнішньому вигляду, різноманітності кольорів і фактур, панелі з успіхом застосовуються для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт.

У висновку хотілося б сказати, що будівництво з застосуванням сендвіч панелей не вимагає великих фізичних, часових і матеріальних витрат.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com