Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Будова сендвіч панелей

Будова сендвіч панелейВисокі технічні характеристики і бездоганну якість зробили сендвіч панелі найбільш затребуваним будівельним матеріалом. Вони застосовуються для зведення будівель і споруд різного призначення, для облаштування дахів, зведення міжкімнатних та офісних перегородок, різних огорож, а також для утеплення та оздоблення фасадів.

Сендвіч панелі являють собою тришаровий будматеріал, що складається з двох обшивальних листів та наповнювача. Як правило, для виготовлення обшивальних листів використовують сталеві листи, які попередньо оцинковуються і профілюються для додання легкості. Товщина сталевого листа - 0,7 - 0,8 мм. Рідше використовують деревину і пластик. Як наповнювач використовують всілякі спінені і волокнисті матеріали. Найчастіше це мінеральна вата і пінополістирол. Мінеральна вата має базальтову основу. Розташовується вона волокнами уздовж облицювальних листів. Кріплення наповнювача здійснюється за допомогою клею, який наноситься автоматично або вручну. Шар наповнювача має обсяг не менше 90 кг/м3. Наповнювачі володіють високими гідроізоляційними властивостями, низькою теплопровідністю, надійно захищають від шуму, несприятливих впливів навколишнього середовища і високих температур. Найбільшу пожежостійкість має мінеральна вата.

Поверхня сендвіч панелей при виробництві покривається антикорозійними розчинами. Крім того, сендвіч панелі покриваються захисною плівкою для запобігання їх ушкодження під час транспортування на будівельну ділянку й виконання монтажних робіт.

Слід зазначити, що монтаж сендвіч панелей можна виконувати в регіонах з різним, навіть дуже суворим кліматом. Для монтажу необхідні добірні елементи, які, в більшості випадків, йдуть в комплектації з сендвіч панелями.

Не дивлячись на те, що панелі є довговічним будівельним матеріалом - термін служби панельної споруди не менше 25 років, термін експлуатації багато в чому залежить від якості та правильності монтажу.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com