Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі: проектування та монтаж

Сендвіч панелі: проектування та монтажНе дивлячись на те, що сендвіч панелі з'явилися на будівельному ринку Україні нещодавно, їх виробництво вже налагоджено, причому якість українських панелей не поступається якості панелей імпортного виробництва. Поряд з високою якістю вони мають багаті колірні рішення і різноманітні фактури.

Жоден будівельний матеріал не має такого широкого застосування як сендвіч панелі. Вони широко застосовуються для зведення модульних, каркасних і безкаркасних, швидкомонтованих будинків і будівель різного призначення. Використання панелей дозволяє скоротити терміни будівництва, причому це не відбивається на його вартості, якості та довговічності.

Як правило, сендвіч панелі виготовляються із стандартних елементів. Можливе виготовлення панелей на замовлення. У такому випадку замовник повинен надати схематичний план проекту. У плані проекту має бути відображено наступне: розміри і площа будівлі, точна кількість дверей і вікон, їх розміри, призначення будови. Тільки після надання чіткого плану можливий розрахунок вартості сендвіч панелей в необхідній для будівництва кількості. У вартість сендвіч панелей не входить вартість транспортування панелей на будівельну ділянку й вартість монтажних робіт, оскільки вони можуть виконуватися фірмами-посередниками, що, в принципі, і практикується.

У комплекті з сендвіч панелями йдуть добірні елементи - саморізи, куточки, нащільники та ін

Сучасні сендвіч панелі, що випускаються в нашій країні, відповідають санітарним і пожежним вимогам і нормам, тому і мають таку широку область застосування. Крім будівельних робіт, панелі успішно застосовуються для утеплення та оздоблення фасадів. Такі панелі називаються декоративними. Вони мають багату колірну гаму і привабливий зовнішній вигляд, що дозволяє використовувати їх як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com