Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Оцинковані сендвіч панелі

Оцинковані сендвіч панеліВ даний час відзначається великий попит на будівництво промислових та торгових приміщень, в тому числі заводів і цехів. До будівництва таких конструкцій висуваються підвищені вимоги.

Для їх зведення найкраще підходить сучасний будівельний матеріал - сендвіч панелі, які відповідають всім санітарним і пожежним вимогам. Застосування «сендвічів» дозволяє не тільки швидко зводити будівлі, але ще й економно, в порівнянні з будівництвом з традиційних матеріалів.

Сендвіч панелі являють собою тришарову конструкцію, яка зовні нагадує бутерброд. Власне звідси й назва - «сендвіч». Найчастіше для виготовлення сендвіч панелей використовують оцинковану, профільовану сталь. Можливе використання пластику і деревини. Між двома сталевими листами знаходиться шар утеплювача (теплоізоляційний шар). Як наповнювач використовують мінеральну вату або спінені матеріали, зазвичай - пінополістирол, що володіє низькою теплопровідністю. Це дозволяє заощадити не тільки на будівництві, але і на оплаті за опалення в зимовий період.

Однією з головних переваг сендвіч панелей є легкість і простота монтажу, в результаті чого будівлі зводяться у мінімальні терміни. Тому будівлі з цього будівельного матеріалу називають швидкоспорудними. Причому, будівництво може проводитися в будь-яких кліматичних умовах. Але монтаж сендвіч панелей повинен здійснюватися фахівцями.

Сендвіч панелі мають широку область застосування - модульні будови, каркасні і безкаркасні та ін. Вони ідеально підходять як для будівництва виробничих та підсобних приміщень, так і для зведення житлових і офісних будівель.

Швидкоспорудні будівлі з «сендвічів» зазвичай мають легку основу - конструкцію з полегшеного металу. Ще однією перевагою будівництва з сендвіч панелей є те, що вони не вимагають додаткової обробки, незалежно від того це внутрішня чи зовнішня обробка. На українському будівельному ринку асортимент панелей представлений в багатій колірній гамі і безлічі фактур.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com