Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі для швидкоспоруджуваних будинків

Слово «сендвіч панелі» давно на вустах у будівельників і знайоме кожному, кому хоча б раз доводилося стикатися з будівництвом швидкомонтованих приміщень. Та й «простий» народ вже давно чув про цей сучасний будівельний матеріал.

Сендвіч панелі являють собою багатошаровий будівельний матеріал, що складається із захисних шарів і наповнювача.

Сучасні технології дозволяють виготовляти кілька видів панелей:


· Пластикові панелі з наповнювачем

· Панелі з оцинкованого листа з різними видами наповнювачів

· Панелі з магнезитових плит з наповнювачем

· Панелі з плит ОСП з наповнювачем

Область застосування сендвіч панелей дуже широка. Це і промислове будівництво, і адміністративне будівництво, облицювання всіляких будівель і споруд та ін

У класичному варіанті сендвіч панель - це панель з профільованого оцинкованого листа товщиною 0,5 мм. Для виготовлення панелей може використовуватися забарвлена і незабарвлена оцинкована сталь. Забарвлення панелей в більшості випадків виконують полімерною фарбою, стійкою до атмосферних і температурних впливів. В якості теплоізолюючого шару - наповнювача, в таких панелях використовують пінополіуретан, мінеральну вату або пінополістирол.

За бажанням замовника можливе виготовлення панелей різної довжини і ширини. У стандартному варіанті панелі мають ширину 1000 - 1200 мм і довжину - 1м, 3 м, 6 м і 12м.

При виборі панелей особливу увагу рекомендуємо звернути на наповнювач.

Оптимальним варіантом для будівництва курортних, будівельних і дачних будиночків, холодильних камер, павільйонів, кіосків, АЗС та ін. будівель і споруд де необхідна теплоізоляція від атмосферних явищ, є панелі з пінополіуретановим і пінопластовим наповнювачем. Такі панелі відмінно зберігають тепло в холодну пору року і прохолоду влітку. До того ж вони швидко і легко монтуються, а в разі необхідності - модернізуються. Як показує практика, будівлю площею до 1000 м2 можна звести за 2,5 місяці. Одним з головних достоїнств панелей є довговічність. При правильному монтажі панелі прослужать не менше 25 років.

Говорячи про панелі, в яких як наповнювач використовується мінеральна вата, хотілося б зауважити, що вони відрізняються вогнестійкістю. Але мінеральна вата, не дивлячись на те, що в панелях вона ущільнена, з часом осідає. Такі панелі широко застосовують при будівництві пересувних конструкцій.

Для виготовлення панелей з плит ОСП в якості наповнювача в основному використовують пінополістирол. Такі панелі застосовують при будівництві дрібних об'єктів, розрахованих на невеликий термін служби і не вимагають додаткових оздоблювальних робіт.

Головною відмінністю металевих сендвіч панелей є відносно невелика вартість, але такі панелі мають короткий термін служби і не відрізняються міцністю.

Панелі з магнезитових плит є новинкою на українському будівельному ринку. Вони широко застосовуються для каркасного котеджного будівництва, а також в приміщеннях з підвищеною вологістю (басейни, автомийки, ванні кімнати, душові тощо).


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com