Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Виготовлення сендвіч панелей

Виготовлення сендвіч панелейВиробництво будівельних матеріалів являє собою складний процес, що складається з декількох послідовних етапів. Сучасний будівельний матеріал - сендвіч панелі не є винятком і мають свої виробничі особливості.

Виготовленням сендвіч панелей, представлених на українському будівельному ринку, займаються вітчизняні і закордонні виробники. У зв'язку зі стрімкими темпами розвитку будівельної галузі зростає потреба в будматеріалах. Найбільш затребуваними залишаються сендвіч панелі. Це один з небагатьох будівельних матеріалів, що мають широку область застосування. «Сендвічі» застосовуються для зведення виробничих, складських, офісних, житлових приміщень і багатьох інших.

Сендвіч панелі асоціюються з швидким, надійним і економічним будівництвом.

Виробничий процес виготовлення сендвіч панелей досить складний процес. Виготовлення панелей українськими виробниками здійснюється в основному по закордонних технологій, на сучасному високоякісному обладнанні. Вироблятися панелі можуть за участю і без участі ручної праці, тобто автоматизованим способом. Але при цьому обслуговування машин виконується кваліфікованими, досвідченими працівниками.

Власне процес виробництва сендвіч панелей передбачає оцинкування, і профілізацію сталі, а так само автоматичне нанесення клею на панельні поверхні. Для приклеювання утеплювача до внутрішніх основ панелей використовується клей на основі поліуретану. Такий клей забезпечує міцне і щільне з'єднання панельних шарів.

Сендвіч панелі виготовляються за проектом замовника. Крім того, за бажанням замовника панелі на заводі можуть збирати у окремі складові елементи - збірні панелі, які збираються вже безпосередньо на будівельному майданчику в процесі виконання монтажних робіт.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com