Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Добірні елементи для «сендвічів»

Добірні елементи для «сендвічів»Для здійснення монтажу сендвіч панелей необхідні добірні елементи. Як правило, вони йдуть в комплекті разом з сендвіч панелями.

Добірні елементи необхідні для монтажу панелей будь-якого виду: стінових, покрівельних і декоративних. Вони необхідні для якісного монтажу конструкції, наприклад, для оформлення панельних стиків. Крім того, застосування добірних елементів підвищує гідроізоляційні і теплоізоляційні властивості сендвіч панелей.

До добірних елементів належать саморізи, болти, дюбелі, куточки, нащільники, коники та ін. Виготовляються вони зі сталі, алюмінію та цинку. Сталеві добірні елементи покривають полімерами. Форма добірних елементів залежить від розмірів конструкції і відповідає попередньо підготовленому проекту, можливе виготовлення добірних елементів після необхідних замірів на будівельному об'єкті.

Як вже говорилося вище, без добірних елементів неможливо звести жодну будівля чи споруду. Та й виконати обробку фасаду декоративними сендвіч панелями без добірних елементів теж неможливо. При монтажі віконних рам та карнизів теж необхідні добірні елементи.

Від якості добірних елементів багато в чому залежатиме і якість монтажних робіт, і, відповідно - термін експлуатації будівлі.

Купуючи сендвіч панелі, завжди звертайте увагу на комплектацію, щоб у майбутньому уникнути «панельних» проблем, що виникають в результаті неякісного монтажу або використання неякісних добірних елементів. Монтаж сендвіч панелей, хоч він і простий, необхідно довіряти фахівцям. Ідеальним варіантом буде, якщо перш ніж здійснити покупку сендвіч панелей ви проконсультуєтеся у фахівця. Це допоможе заощадити і час і гроші.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com