Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Промислові сендвіч панелі

Промислові сендвіч панеліСучасний будівельний матеріал - сендвіч панелі є одним з небагатьох будівельних матеріалів, що поєднують в собі бездоганну якість і чудові технічні характеристики.

Сьогодні на будівельному ринку України йде серйозна боротьба виробників і постачальників сендвіч панелей. Виробників стає все більше, а якість, на жаль, іноді, м'яко кажучи «кульгає». На ринку будівельних матеріалів сендвіч панелі представлені в широкому асортименті, причому, як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Ви можете придбати всі види «сендвічів»: стінові, покрівельні та декоративні в різній колірній гамі і різноманітних фактурах.

У будівництві широко застосовуються всі види сендвіч панелей. Найчастіше вони використовуються для зведення промислових і громадських будівель і споруд різного призначення.

Таке широке застосування обумовлене унікальними властивостями цього будівельного матеріалу: відмінна звуко-та гідроізоляція, низька теплопровідність, надійність і довговічність. Сендвіч панелі виготовляються із екологічних, пожежостійких матеріалів. Вони відрізняються підвищеною стійкістю до несприятливих атмосферних явищ і перепадів температур, що дозволяє використовувати їх для будівництва в районах з різними кліматичними умовами. Всі ці якості зробили сендвіч панелі незамінним, універсальним будівельним матеріалом.

Слід зазначити, що, не дивлячись на безліч переваг «сендвічів» перед іншими видами матеріалів, вони мають невисоку вартість.

Сендвіч панелі широко використовуються для зведення каркасних і безкаркасних будинків, модульних споруд інших видів будівель. Застосування сендвіч панелей дозволяє значно заощадити не тільки матеріальні, але й часові та фізичні затрати, що в даний час має першорядне значення, особливо при зведенні швидкомонтованих будинків.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com