Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Використання сендвіч панелей в сучасному будівництві

Використання сендвіч панелей в сучасному будівництвіСендвіч панелі є універсальним будівельним матеріалом. І не дивлячись на свою нещодавню появу на будівельному ринку України, їм вже вдалося потіснити традиційні будівельні матеріали, завдяки ряду переваг.

Сендвіч панелі - це американський винахід і за будовою схожі на багатошаровий бутерброд. Звідси і назва «сендвіч».

«Сендвічі» являють собою тришаровий будівельний матеріал, що складається з двох обшивальних листів та наповнювача між ними. Найчастіше обшивальні листи виготовляють з оцинкованої, профільованої сталі. Для виготовлення сендвіч панелей ще може застосовуватися пластик і деревина. Наповнювач панелей визначає їх теплоізоляційні властивості. Зазвичай в якості теплоізоляційного матеріалу використовується волокнистий матеріал - мінеральна вата і спінений матеріал, що має порожнисту структуру - пінополістирол. Така структура забезпечує низьку теплопровідність. Крім того, сендвіч панелі мають гідроізоляційними і щумоізоляціоннимі властивостями.

Сендвіч панелі бувають декількох видів: стінові, покрівельні та оздоблювальні, або як їх ще називають - декоративні. З назви не важко здогадатися про їх призначення. Оздоблювальні сендвіч панелі є не тільки надійним захистом від несприятливого впливу атмосферних явищ, але прекрасним оздоблювальним матеріалом для фасадів. Вони мають безліч колірних рішень і різну фактуру, наприклад, імітують цегельну або кам'яну кладку.

Виробництво сендвіч панелей постійно удосконалюється, в тому числі і в нашій країні. Сендвіч панелі є надійним, якісним і економним варіантом для будівництва, але це зовсім не означає, що за мізерну ціну ви придбаєте якісний будівельний матеріал. Звичайно, не завжди вартість сендвіч панелей визначає їх якість. Щоб не потрапити в просак і придбати дійсно якісні панелі, порадьтеся з фахівцем.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com