Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Монтаж сендвіч панелей: рекомендації

Монтаж сендвіч панелей: рекомендаціїНе дивлячись на те, що сендвіч панелі є довговічним матеріалом, термін експлуатації зведеної з них будівлі багато в чому залежить від якості та правильності монтажу. Від якості монтажу залежить і зовнішній вигляд будівлі. Сендвіч панелі відрізняються легкістю монтажу, але монтаж повинен виконуватися досвідченими фахівцями, що знають всі «панельні» тонкощі.

Першим етапом будівництва є установка бази, на якій і буде здійснюватися будівництво. Для зведення будівель можуть використовуватися збірні сендвіч панелі, які без ускладнень можна транспортувати на будівельну ділянку будь-яким автомобільним транспортом. Збірка панелей здійснюється в процесі монтажних робіт.

При монтажі сендвіч панелей особливу увагу слід приділяти стикам. Всі з'єднання повинні бути герметичними, для запобігання проникнення всередину приміщення холодного повітря а, тобто для запобігання тепловтрат. У разі утворення на швах «містків холоду» необхідно використовувати утеплювач. Для закладення швів можна використовувати теплоізоляційні матеріали, що мають волокнисту або порожнисту структуру - мінеральну вату або пінополістирол.

Для виконання монтажних робіт не потрібно безліч дорогих інструментів та обладнання, але деякий інструментарій все ж таки необхідний - спеціальні інструменти, призначені для монтажу «сендвічів». Для монтажу сендвіч панелей також потрібні кріпильні та добірні елементи, які йдуть в комплекті з панелями. До добірних елементів відносяться: куточки, козирки, нащільники, відливи та ін.

Всі вироблені на заводах панелі укомплектовані добірними елементами. Деякі приватні фірми-виробники такої комплектації не роблять.

Хотілося б відзначити, що з'єднання «сендвічів» повинні бути не тільки герметичними, але і міцними.

Вибір сендвіч панелей обмежується тільки вашими вподобаннями. На будівельному ринку вони представлені в широкому асортименті. Ви можете придбати панелі різних кольорів і відтінків, а також різних фактур. Більшість українських виробників не тільки виготовляють сендвіч панелі, але і здійснюють їх доставку на будівельний майданчик і при необхідності виконують монтаж. Що дуже зручно, оскільки вони відповідають не тільки за якість панелей, їх транспортування, але і за монтаж.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com