Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Застосування сендвіч панелей в приватному будівництві

Застосування сендвіч панелей в приватному будівництвіВеличезною популярністю на українському, та й, мабуть, на міжнародному ринку будівельних матеріалів користуються сендвіч панелі. Це один з небагатьох будівельних матеріалів, які поєднують у собі чудовий зовнішній вигляд, практичність, легкість, довговічність, і, що найважливіше при високій якості панелі мають невисоку вартість у порівнянні з іншими традиційними матеріалами.

Першими в будівництві широко використовувати сендвіч панелі почали американці. Трішки пізніше про «сендвічі» дізналися європейці. Сьогодні панелі є найбільш затребуваним будматеріалом і на українському будівельному ринку.

Виробництво сендвіч панелей постійно розширюється, а відповідно, конкуренція між виробниками стає більш жорсткою. Але це є великим плюсом для споживачів - вони отримують більш якісну продукцію. Українські виробники виробляють сендвіч панелі по закордонних технологіях, дуже високої якості.

«Сендвічі» мають широку область застосування, можна сказати, що вони є універсальним будівельним матеріалом, використовуваним для зведення житлових, офісних, складських, виробничих та інших приміщень. Таке повсюдне застосування пояснюється тим, що панелі мають безліч переваг в порівнянні з іншими будматеріалами. До них відносяться: низька теплопровідність, висока пожежостійкість, гідроізоляція та шумоізоляція, простота монтажу, естетичний зовнішній вигляд, екологічність і довговічність.

Останнім часом сендвіч панелі широко використовують для зведення заміських котеджів і особняків, дачних будиночків, житлових будинків.

Крім того, сендвіч панелі є відмінним теплоізоляційним матеріалом, що дозволяє його застосовувати для утеплення будівель і споруд різного призначення. Різноманітність кольорів та фактур робить сендвіч панелі одним з кращих облицювальних матеріалів.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com