Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Оздоблювальні матеріали

Оздоблювальні матеріалиЗ давніх часів деревина вважається символом розкоші і гарного смаку. Вона широко застосовується як для зведення будівель, так і для обробки. Безумовно, натуральні породи коштують дорого і, далеко не кожен може собі дозволити таке «задоволення».

В даний час деревина широко використовується для внутрішньої і зовнішньої обробки будівель та споруд різного призначення. Найбільш затребуваними матеріалами є сендвіч панелі, євровагонка, ДСП і фанера. Для виготовлення цих оздоблювальних матеріалів використовуються тверді сорти деревини. Оздоблювальні роботи виконуються не тільки з використанням оздоблювальних панелей, але і стінових. Одним з головних достоїнств таких облицювальних матеріалів є відносно невелика вартість. А ефект ви отримаєте просто чудовий.

Сендвіч панелі найбільш затребувані ще й тому, що вони не вибагливі у догляді.

Дерев'яні сендвіч панелі мають таку ж структуру, як і металеві. Відрізняються міцністю і легкістю монтажу. Застосування сендвіч панелей дозволяє «сховати» нерівності і інші дефекти стін і додати приміщенню особливий шарм.

Стіни, облицьовані сендвіч панелями і деревиною мають гарні шумоізоляційні властивості і надійно зберігають в приміщенні тепло в зимовий час і прохолоду влітку.

Ще однією перевагою сендвіч панелей є легкий монтаж і демонтаж, що значно полегшує ремонтні роботи. Слід зазначити, що «сандвічі» - досить надійний і міцний матеріал, тому потреба в ремонті при якісному монтажі і дбайливій експлуатації виникає вкрай рідко.

На будівельному ринку представлений широкий асортимент дерев'яних сендвіч панелей. Вибір кольору і фактури панелей обмежується тільки вашими вподобаннями. Поверхня панелей при виробництві обробляється спеціальними захисними розчинами, і покривається захисною плівкою, щоб уникнути пошкодження панелей при транспортуванні та виконанні монтажних робіт.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com