Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Металеві сендвіч панелі

Металеві сендвіч панеліСендвіч панелі являють собою тришарову конструкцію, зовні схожу на бутерброд. Складається з двох обшивальних листів, найчастіше це сталеві оцинковані і профільовані листи та термоізоляційного матеріалу (наповнювача). Обшивальні листи можуть виготовлятися з пластику або деревини. Як наповнювач використовуються спінені або волокнисті матеріали. Українські виробники найчастіше використовують пінополістирол і мінеральну вату. Сендвіч панелі виготовляються з вогнестійких матеріалів, що володіють хорошими звукоізоляційними властивостями і низькою теплопровідністю. Всі матеріали екологічні, тобто не мають негативного впливу на здоров'я людини і навколишнє середовище. «Сендвічі» - один з небагатьох будівельних матеріалів, що повністю відповідає всім санітарним і пожежним нормам.

Сендвіч панелі бувають цілісні і збірні. Збірні панелі найчастіше застосовуються при будівництві мобільних будинків. На будівельний майданчик вони доставляються поелементно і, вже на місці в процесі монтажних робіт здійснюється їх збирання. Сендвіч панелі мають утеплювачі різної товщини. Вона залежить від призначення споруджуваної будови, а також від кліматичних особливостей регіону, в якому вона зводиться. Утеплювач міцно з'єднується з облицювальними листами за допомогою клеючих розчинів, які наносяться на виробництві автоматично або ручним способом. Панелі є дуже міцним матеріалом, але, не дивлячись на це вони легко гнуться, що дозволяє використовувати їх для будівництва будівель різних архітектурних форм.

Сендвіч панелі сьогодні широко застосовуються не тільки для зведення нових будинків і облаштування покрівлі, а й для ремонту застарілих будівель. Крім того, вони широко застосовуються для зведення різних огороджень, міжкімнатних та офісних перегородок, для облицювання та утеплення фасадів. Спортивні майданчики, торгові, складські, офісні і житлові приміщення, автомийки, заміські дачі й багато чого іншого можна побудувати з сендвіч панелей.

Проблеми з вибору сендвіч панелей на українському будівельному ринку не існує. Асортимент представленої продукції здатний задовольнити смаки навіть найвибагливіших покупців. Широка кольорова гама, різноманітність фактур, гарний зовнішній вигляд, екологічність і довговічність зробили сендвіч панелі будівельним матеріалом № 1 не тільки на Україні, але і за кордоном.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com