Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Сендвіч панелі - надійне будівництво за мінімальні терміни

Сендвіч панелі - надійне будівництво за мінімальні терміниСьогодні навряд чи знайдеться людина, що не чула б про такий будівельний матеріал, як сендвіч панелі. Хто стикався з будівництвом, знає, що це один з найбільш затребуваних матеріалів, що дозволяє в мінімальні терміни звести надійну, теплу і красиву будівлю чи споруду. Сендвіч панелі - це ще й прекрасний спосіб заощадити. І тому багато причин. По-перше, в порівнянні з іншими будівельними матеріалами, вони мають меншу вартість, по-друге, економія на транспортуванні, по-третє, для монтажу не потрібно спеціального дорогого обладнання, великих фізичних і тимчасових витрат. Чи це не економія?

Сендвіч панелі можна назвати універсальним матеріалом, оскільки використовується він і для зведення модульних будівель, каркасних і безкаркасних будівель і споруд, для зведення всіляких перегородок, в тому числі офісних і міжкімнатних, для утеплення та оздоблення фасадів. Таку популярність панелі отримали завдяки своїм перевагам: низька теплопровідність, вогнестійкість, шумо-і гідроізоляція.

Сендвіч панелі являють собою багатошарову структуру, що зовні нагадує бутерброд. Вони мають два металевих обшивальні шари і наповнювач між ними. Обшивальні шари профілюють і оцинковуються, для надання їм легкості. Як наповнювач використовують матеріали, що мають волокнисту або порожнисту структуру, частіше за все - мінеральну вату і пінополістирол.

Залежно від призначення, сендвіч панелі буваю стінові, покрівельні та оздоблювальні (декоративні).

Сендвіч панелі - будівельний матеріал, що поєднує в собі всі необхідні характеристики, тому на сьогоднішній день є найбільш затребуваними. На будівельному ринку вони представлені в широкому асортименті, так що ви з легкістю зможете підібрати панелі відповідно до ваших вимог і смаків, зможете втілити в реальність навіть найсміливіші дизайнерські задуми.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com