Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Будівництво будинків і капітальних будівель з сендвіч панелей

Будівництво будинків і капітальних будівель з сендвіч панелейСендвіч панелі мають широку область застосування. Щоб трохи краще розглянути їх гідності, порівняємо швидкобудуюємі будівлі і споруди з сендвіч панелей і капітальне будівництво. Безумовно, є ряд відмінностей, але є й деякі подібності. Для капітальних забудов використовують камінь, цеглу, бетонні плити та ін будівельні матеріали. Застосування таких матеріалів коштує досить недешево. Сендвіч панелі дозволяють зводити будівлі і споруди по міцності і надійності різних призначень нітрохи не поступаючихся будівлям, зведеним з традиційних матеріалів. Але при цьому, будівництво обходиться на багато дешевше. До того ж, сендвіч панелі в порівнянні з іншими будівельними матеріалами мають набагато меншу вагу, в результаті чого фундамент не відчуває великого навантаження.

Економія при панельному будівництві відзначається і при виконанні монтажних робіт. Не дивлячись на те, що монтаж сендвіч панелей повинен здійснюватися фахівцями, він не вимагає спеціального дорогого обладнання. При капітальному будівництві таких витрат не уникнути.

Ще однією перевагою сендвіч панелей є невеликі тимчасові витрати. Швидкобудуюємі будівлі зводяться за лічені місяці, у той час як для капітального будівництва знадобиться набагато більше часу. Модульні будинки і швидкоспорудні будівлі не вимагають фундаменту, оскільки панелі легкі та не здійснюють тиску на будівельну конструкцію. Що теж дозволяє значно заощадити час і фінансові кошти. Хотілося б відзначити, що будівництво з сендвіч панелей може здійснюватися практично в будь-якій кліматичній зоні, оскільки вони володіють хорошими гідроізоляційними властивостями.

Сендвіч панелі можуть бути збірними. У такому випадку в єдину конструкцію вони збираються на будівельному майданчику. Це дуже зручно для транспортування. У такому разі його легко можна здійснити на автомобільному транспорті.

«Сендвічі» відрізняються ще й хорошою шумоізоляцією, що досягається в результаті використання утеплювача - мінеральної вати.

Крім зведення стін і покрівлі, сендвіч панелі широко застосовуються як теплоізоляційний й облицювальний матеріал.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com