Русская версия Українська версія

Главная / Сэндвич панели / Сендвіч панелі / Статті про сендвіч панелі

Матеріали для облицювання фасадів

Сучасний фасад повинен не тільки мати привабливий зовнішній вигляд, а й мати гарні теплоізоляційні властивості. Бажано, звичайно, і недорогим.

Всім цим вимогам відповідають теплоізоляційні сендвіч панелі. Вони представляють собою 2 металевих листи, між якими знаходиться шар теплоізолятора. В якості теплоізолятора використовують пінополістирол і пінополіуретан. Зовнішній лист має захисне покриття і може мати різну поверхню - під штукатурку, декоративну плитку і т.п.

Сендвіч панелі бувають - теплоізоляційні, облицювальні і стінові.

Стінові сендвіч панелі мають внутрішній металевий шар товщиною 0,5 - 0,7 мм.

Облицювальні панелі сендвіч
застосовуються для оздоблення інтер'єрів і навісних фасадів. Вони складаються з двох алюмінієвих листів з поліетиленовим прошарком між ними.

Теплоізоляційні сендвіч панелі відрізняються чудовими теплоізоляційними властивостями. Пінополістиролова панель товщиною 50 мм здатна замінити 1000 мм цегляної кладки і 200 мм деревини.

Панелі високостійкі до температурних і атмосферних впливів, цвілі і грибків, виготовляються з екологічно чистих матеріалів.

Кріплення панелей здійснюється за допомогою саморізів і дюбелів. Сучасні технології дозволяють виготовляти панелі різних кольорів і відтінків. До головних достоїнств «сендвічів» належить і легкість і швидкість монтажу.

Сендвіч панелі мають маленьку вагу, що дозволяє застосовувати їх і для облицювання старих будівель та споруд. Останнім часом панелі - будівельний матеріал № 1 в котеджному будівництві, не тільки завдяки малій вазі, але й гарній термоізоляції і відносно невисокій вартості.

Говорячи про сендвіч панелі хотілося б відзначити, що при використанні теплоізоляційних сендвіч панелей необхідно передбачати надійну вентиляційну систему, оскільки вони не пропускають вологу, тобто стіни «не дихають».

Своєрідним прототипом панелей є добре всім знайома вагонка. Панелі виконують декоративну і захисну функції. Всі вони монтуються на обрешітку. Сайдинг відрізняється високими вологозахисними властивостями. Він виготовляється з алюмінію, сталі і вінілових полімерів. Зовнішня поверхня забарвлюється, що дозволяє виготовляти сайдинг різних кольорів. Є сайдинг текстуруваний під дерево. Найбільш довговічним і міцним є сталевий сайдинг. Хоча, алюмінієвий сайдинг не поступається йому і за міцністю, але має набагато меншу вагу і меншу вартість. при будівництві котеджів найчастіше використовують вініловий сайдинг. Він відрізняється міцністю, малою вагою і невисокою вартістю. Термін служби сайдінга - не менше 50 років.

Використання фасадних панелей є одним з найбільш раціональних способів облицювання фасадів. Кріпляться такі панелі до спеціальних алюмінієвих або сталевих профільних конструкцій. Алюмінієвий профіль використовують при облицюванні легким матеріалом, сталевий - для кріплення важких матеріалів, зокрема плит з натурального каменю.

Системи кріплення облицювального матеріалу бувають видимі і невидимі. Вартість видимої системи на порядок дешевше невидимої, але якщо знадобиться замінити хоча б одну плитку, зняти доведеться цілий ряд.


   Реклама на сайті      
   e-mail: rooffaq@gmail.com
Копіювання матеріалів заборонено!   
Copyright © rooffaq.com